Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek már 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek már 3 éve, így már hat éve együtt vagyunk. De a szex az nem megy. Fontos része életemnek a szex. Van is akivel fantasztikus. De az életem minden más részlete a férjemmel tökéletes. Mi az értelmes megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel. Lehet, hogy rá kellene vezetni a nyitott kapcsolatra, hátha belemegy. De a jó szex is kell, akitől megkapom az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, semmi életcélja,semmi kilátása. Meg a buli a lényeg neki 30 évesen. De a férjemmel minden tökéletesen működik.
2018. aug. 28. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
84%
Jól értem, hogy csalod a párodat?
2018. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
100%

"Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel."


És ez nem derült ki a 3+3 év alatt?

2018. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt jó a pároddal a szex, kezdetben sem?
2018. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
86%

Itt egy értelmes megoldás lett volna, ha nem mész hozzá olyan emberhez, akivel a szex nem működőképes.

A szeretődtől meg nem csak a jó szexet fogod majd megkapni, hanem pár"finom" nemi betegséget is idővel, amit más nőktől visz majd neked.Jó eséllyel átadod a férjednek is a ritka alkalmak egyikén.

Nem kellene Ennyire kapcsolat függőnek lenni kérdező.Némi gondolkodás sem ártana időnként, főleg a házasság előtt nem ártott volna.

2018. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:
De igen, érződött. Viszont úgy voltunk vele, hogy szépen összecsiszolódunk. Próbáltuk azt ahogy Én szeretem, az nem megy neki. Próbálkozik, meg el is megyek nyalással is, vettünk segédeszközt is, de a nyalás mellett nekem kell az, hogy bennem legyen, hogy egy hús vér pénisz is. A vibrátor nem nekem való, azt is próbáltuk.
2018. aug. 28. 13:07
 6/111 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csinálj gyereket is. Hogy ki az apa az tök mindegy. Így még túl egyszerű az életed, hiányzik belőle még néhány ember, a gyerekeid megnyomorítása. (irónia off)

Komolyan nem értem minek mondtál igent és miért nem váltál még el. Ez egy borzasztó élet, és ezt nem a gonosz társadalom vagy a szüleid kényszerítették rád, hanem te csináltad így magadnak. Ideje elkezdened egy olyan életet felépíteni, amiben boldog vagy és nem kell szétszakadnod.

2018. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 A kérdező kommentje:
Azért lennék kapcsolatfüggő, mert amúgy jó minden. Boldogok vagyunk.
2018. aug. 28. 13:09
 8/111 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul nem áll fel neki?


Erre vannak megoldások. Ehhez az kéne, hogy beismerje és akarjon változtatni.

2018. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
89%
7.: ő is boldog? Tudja, hogy megcsalod, vagy fenntartasz számára egy látszatot és ebben a színházban boldog?
2018. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
80%
És tudja, hogy csalod? Hogy tervezed a jövőt, egy életen át szeretőt tartasz mellette? Ez neki megfelel? Gondolom nem és igazán megérdemelne egy olyan kapcsolatot (házasságot) amiben nem szarvazzák fel rendszeresen, kizártnak tartom, hogy épkézláb, normál önbecsüléssel rendelkező férfi abba belemenjen, hogy a nejét vetésforgóban mindenféle kanok reszelgessék. Most akkor az a nagy terv, hogy hazudozol neki és csalod, elárulod és megalázod? És erre van képed azt mondani, hogy amúgy minden tökéletes? Mintha ez valami mellékes lenne. Ha nektek a rossz szex egy életen át megfelel, akkor azt mondom oké, lelketek rajta, hallottam már cifrábbat is tartós kapcsolatokban. Végül is az lenne a kompromisszum, vagy a nyitott házasság, amit ő ezek szerint nem akar. Ergo neki az nem felel meg, hogy te félrejársz, neked meg nem elég és nem kielégítő a szex vele és úgy érzed jogodban áll máshol keresni. Ez minden, csak nem tökéletes, meg harmónikus házasság, hiszen átvered, te feleségek gyöngye.
2018. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!