Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek olyan problémáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma 90 kérdése:

Volt valakinek olyan problémája a párjával, hogy játékfüggö volt még a megismerkedésuk elott pár évvel, majd arra gyanakodott hogy még mindig nem tud vele teljesen leállni?

Figyelt kérdés
Furcsa megmagyárazhatatlan dolgokat észleltem, pénz eltunések, nem nagy osszegek, de mindig valamennyi és mintha el akarna néha néha tunni valahova, bármilyen alibivel. Persze végul mindig kiderult, hogy máshogy volt mint ahogy mondta, de ebbol csak óriási veszekedés lett a vége. Nem tudom igazábol mit gondoljak, segíteni nem tudok, amíg nem ismeri be.

2018. márc. 12. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az a probléma hogy megmaradt a játékfüggősége. Szerintem mindvégig fennállt csak titkolta.

Csak akkor tudsz segíteni ha ő felismeri a prblémát, elismeri hogy játékfüggő és nagy bajban van, és segítséget kér tőled vagy másoktól.

Viszonylag jól gyógyítható ha szakember (pszihológus) segít és van kellő beslő motiváció.

Ha bármelyik hiányzik megy a levesbe.

Számomra érthetetlen hogy minden játékos tudja hogy 30% esélye van nyerni és 70 veszíteni és mégis dobálják be a pénzt.

2018. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"segíteni nem tudok, amíg nem ismeri be." Itt van a kutya elásva.

Én ma vettem magamnak szülinapom alkalmából három kisebb sorsjegyet, már attól készen voltam. Nemrég hallottam, hogy az egyik kollégám rokona pókerezett és az örökölt házát is eljátszotta. Húszmilliós házat.

Nem tudom mekkora összegek, de ha már veszekedésre ad okot, akkor és ő még mindig tagadja, akkor én azért átgondolnom a kapcsolatot, főleg mielőtt gyerek lesz.

2018. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom tipp mix függő. Sokáig álltam mellette, próbáltam leszoktatni. Végül pszichológushoz is ment, de hiába mert ő maga nem tett semmit ellene. Jól érzi úgy magát, hogy egy napot se tud kihagyni. Sokat veszekedtünk, már másra is kihatással volt ez. Egy idő után meguntam a helyzetet és szakítottam vele.
2018. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!