Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradni vagy szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradni vagy szakítani? 21f

Figyelt kérdés
Barátnőm 17 éves, 1 éve ismerjük egymást és azóta szeretem amióta megismertem. Többször megpróbáltunk kapcsolatba lenni de 1 év alatt sosem ment. Most 4 napja újrakezdtük de megint az van mint régen. Nem adja bele magát rendesen. Elmondtam neki hogy ez így nem fog működni. Azt mondta maradjunk barátok de én mondtam hogy nem. Aztán elmentem hozzá és megbeszéltük az egészet. Elmondta, hogy ő nem való ilyen komoly kapcsolatra, hogy én megfojtom a szeretetemmel, őt idegesítik a kötelességek ami egy kapcsolattal jár. És hogy ő rengeteget van a barátaival és hogy én folyton hisztizek mert a barátaival van. Nem megy neki a kötődés. Na meg még valami ami nagyon idegesíti. Amikor nem akar menni sehova én vagy fél óráig próbálom rábeszélni és ezzel nagyon felidegesítem, mert alig tud lerázni. Mondtam neki hogy megpróbálok megfelelni az igényeinek. Nagyon szeretem és szerintem képes lennék rá. Amúgy mi 15 percre lakunk egymástól és nem találkozunk egyszerűen vannak napjai amikor nem akar velem lenni, csak a barátaival. Én meg szívesen találkoznék vele minden nap. Azt mondta ha ezt nem tudom elfogadni maradjunk barátok. De én meg nem tudom feladni hiszen 1 éve harcolok érte. Mások az igényeim, de megpróbálnék hozzászokni az övéihez. Hátha egy idő múlva minden változni fog. Ti mit gondoltok ilyen helyzetbe megéri együtt maradni? Van amúgy egy másik lány is aki 20 éves és vele sokkal komolyabb lenne de hiába ha én ezt a 17 évest szeretem és vele akarok elérni valamit
2018. aug. 31. 07:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt tehetem még hogy én is elmegyek a barátaimmal amikor ő elmegy. Az igazság az hogy én miatta kezdtem el hanyagolni a barátaimat
2018. aug. 31. 07:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hanyagold a barátaidat miatta mert végül egy se marad.Nem vagy ennek a lánynak fontos,inkább foglalkozz a 20 évessel.
2018. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem nem éri meg ezt folytatni. Egy éved ráment, hogy győzködj valakit, aki nem akar kapcsolatot veled, valószínűleg éretlenebb is jóval nálad.
2018. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart ott, ahol te. Hiába szereted, ezzel nem tudsz mit kezdeni, sőt, a rámenősségeddel még rontasz a helyzeten. Vagy elfogadod az ő szintjét (bár már az is későnek tűnik), vagy, ha komolyabbat akarsz, másnál kell próbálkoznod.
2018. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom elfogadni az ő szintjét, ha nem megy nem erőltetem, szakítok. Egyébként is én akartam szakítani mert elmondtam hogy mik az igényeim és ő arra azt mondta hogy esélytelen ő nem tud olyan komolyan venni egy kapcsolatot, főleg hogy csak 4 napja vagyunk együtt. Lehet hogy ez csak 1-2 hónapig lenne így, lehet hogy később közelebb kerülnénk egymáshoz. Nem tudom szerintem megpróbálom az ő igényei szerint. Ha nem akar talizni akkor nem nyomulok, nem tiltom be hogy legyenek barátai és a társaságától sem akarom elválasztani őt. Én meg miatta a barátaimat hanyagolom, mindig hiányzok a társaságból, kevesebbet beszélek velük. De így most legalább leszek a barátaimmal is.
2018. aug. 31. 10:29
 6/7 A kérdező kommentje:
A 20 éves lány meg most nem érdekel. Jöhet akármiyen szép és jó csaj, engem akkor is csak ez az 1 fog érdekelni. Ezzel akarok most elérni egy olyan szintre hogy elfogadható legyen ez a kapcsolat.
2018. aug. 31. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy egy agyilag full éretlen kisgyerekkel? :D
2018. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!