Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta nekem ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta nekem ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Első randin a fiú megkérdezte a csók után, hogy én már csókolóztam-e már másokkal. Válaszoltam hogy igen, de amúgy tényleg csókolóztam már másokkal, senki nem mondta ezt. Meg azt is mondta hogy ha hív, akkor ne várassam meg őt, hanem vegyem fel minél hamarabb a telefont. Ha meg mondom hogy dolgom van, akkor leakarom rázni szerinte. De ezeket már az első randi után mondta telefonon.
2018. aug. 31. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A normális férfiaknak meg nem jut nő.
2018. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem erről rögtön a szürke 50 árnyalata ugrott be. Bocsi XD
2018. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A csicskája leszel, vagy a szerelme?
2018. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!