Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt adjak a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 hete vagyunk együtt. Nagyon friss még az egész. Igazából régóta ismerjük egymást és most vagyunk először együtt. Én őt sokkal jobban szeretem mint ő engem. 5 percre lakunk egymástól, én szívesen taliznék vele minden nap de ő nem annyira kíváncsi rám hogy minden nap lásson. Napi mondjuk 5 percet telefonálunk.Minden másnap találkozunk kb. Élőben általában 1-2 órát szoktunk együtt tölteni. Hazakísérem mindig, az anyjával is megismertetett múltkor. A báttyával is beszéltem már. A legjobb barátnője meg nekem is elég jó barátom. Csókolózni nem nagyon akar még, a héten kb 3 szor csókolóztunk, inkább szájrapuszit ad,meg ölelkezünk. Van hogy hozzám bújik, megcsókol magától. Többször megtörtént az hogy lemondta a talit. Tegnap este taliztunk és megbeszéltük hogy ma délelőtt elmegyek hozzá kávézni és az anyjával beszélni.Mondtam hogy 12 ig érek rá mer utána meló. Azt mondta hívni fog majd hogy mikor menjek át. Hát nem hívott. Sokszor van az is hogy a háza előtt vagyok felhívon hogy jöjjön ki és nem akar.Csak akkor akar mikor neki megfelel. Ezek után azt érzem hogy nem érdeklem, nem kíváncsi rám. Mármint jelenleg nagyon külömbözőek az igényeink. Én mindent eldobnék csak azért hogy minden percben vele lehessek. Ő meg így többször elutasít. Elfogadom most mivel még csak 1 hete vagyunk együtt és az szinte még semmi. De ha a későbbiekben nem fog változni nekem ez a kapcsolat így semmi. Mnnyi időt adjak neki? Szerintetek változni fog egy idő után? Tudom hogy most egyből letámadtok emiatt de én 21 éves vagyok a lány pedig 16. Oké egy tinilánnyal vagyok vannak gyerekes pillanatai de lehet vele normálisan is beszélni, érzelmekről stb. És akarok esélyt adni neki hátha változni fog idővel. Szóval mennyi időt adjak neki?
2018. szept. 5. 12:00
1 2 3
 1/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
97%

"Barátnőmmel 1 hete vagyunk együtt. ... Én őt sokkal jobban szeretem mint ő engem. "

Öljetek meg...


Nem ő a gyerekes, hanem te. Engedd el ezt a szegény lányt.

2018. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt férfiként nincs jobb dolgod, mint egy gyerekre rákényszeríteni magad? Az ilyen ragadós beteg emberektől nem lehet aztán megszabadulni. Szánalmas vagy.
2018. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
91%

#2 - Ne nevezd már felnőttnek basszus, férfinek pedig pláne ne...még a végén elhiszi, hogy az.

Ő egy 21 éves nagykorú fiú. Semmi más.

2018. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Én mindent eldobnék csak azért hogy minden percben vele lehessek.


Egy felnőtt ember tudja, hogy egy párkapcsolatra feltenni mindent gyerekes, naiv dolog. Vannak prioritások, kötelességek.

2018. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Semennyit ha jót akarsz magadnak.

Örök igazság ha valaki szeret az keres és veled akar lenni minnél többet.

Ezen kívül minden más csak rizsa...

2018. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jó, nem 1 hete megy már ez az egész.. 1 év alatt többször voltunk együtt de nem nevezném kapcsolatnak egyiket se. Csak nincs kedvem elmesélni az egész sztorit. De valamiért mindig kibékültünk és nem tudjuk elengedni egymást.Mindig újra egymásra találunk. Ha most elengedném újra megkeresne egy idő múlva és talizni akarna. Általában mindig ő az aki visszatér hozzám. Csak jelenleg úgy van hogy én sokkal jobban törődöm vele
2018. szept. 5. 12:30
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

A kis fiatal pipi husi kellett a vén fszodnak mi?

Te kujon. :D

2018. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Öreg, te nem tudod elengedni őt. Annyira nem kellesz neki, hogy megcsókolni se akar, meg látni se szeret téged. Egy valamit érez irántad, sajnál. Ahogy itt picsogsz ismeretlen embereknek, nyilván ugyanúgy zsarolod érzelmileg.
2018. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Na de lekefüdtetek már? Ez itt a nagy kérdés!
2018. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő is tud róla amúgy, hogy te ezt a nagy semmit kapcsolatnak nevezed?

Mit akarsz egy gyerektől amúgy?

Ha azt írod, lehet vele normálisan beszélni, akkor ezt miért nem tudod megbeszélni vele?

Ez a "FELNŐTT párkapcsolatok" kategória, hahó, nem az ovis barátságok topic...

2018. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!