Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztétek úgy valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek úgy valaha, hogy nem halad a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást a párommal, tényleg, mintha megtaláltam volna a másik felemet akkora az összhang. Szeretnénk közös jövőt de ennek minden pillére instabil a lábunk alatt. Mindketten munkahelyváltás kellős közepén vagyunk, a szüleinkre nem tudunk számítani semmilyen formában, és a hely ahova mentünk volna is ki tudja mikor lesz elérhető újra. Úgy érzem abban a helyzetben vagyunk mint a kapcsolatunk elején, nálam ugyanazok a családi problémák, nála szintén hasonlók. Ő támogat engem ezek ellenére de én nagyon elvesztettem a derűlátásom és sokszor nagyon negatív, lehúzó dolgokkal válaszolok neki amit persze ért, de gondolom rosszul esik neki.

Ti ilyen helyzetben mit csináltatok?



2018. szept. 7. 05:58
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kapcsolat nem fog hosszútávon megmaradni.
2018. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor nem kell sehova se "haladni". Dolgozzatok közösen azon, hogy minél előbb túljussatok ezen a nehéz időszakon. Közelebb fog hozni titeket egymáshoz.
2018. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Sosem értettem ezt. Van egy állítólag jó kapcsolatod, akkor meg miért mondod ezt, hogy nem haladtok semerre sem? A nőknek a mániája ez. Ha annyira jó a kapcsolatod, akkor eszedbe se jutna ilyen gondolat, mert szeretsz vele lenni és minden vele töltött percet élvezel.
2018. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

#3

Szerintem arra gondol, hogy a nehézségeik miatt most épp nem haladnak az elvárt sebességgel az esküvő/gyerekvállalás/házépítés szentháromság irányába. :D

2018. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bence_ ***** válasza:

Akkor ha én sem haladtam.

Ha haladok akkor tudom alakítani az életem, kapcsolatom.

Te bele teszel mindent?

2018. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretned hogy a munkahelyi gondol ellenere a csalad tervezes es a hazassag lenne a tema? A baratod joggal mondhatna akkor hogy onzo vagy es nem erted az eletet...
2018. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És miért a kapcsolatodtól és a társadtól várod, hogy elmúljanak a családi problémáid? Mi köze a társadnak ahhoz, hogy a szüleidre nem számíthatsz? Vagy a "kapcsolat haladása" azt jelentené, hogy a párod segít rendbetenni a szüleiddel való viszonyt, és eléri, hogy támogassanak titeket?
2018. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5 éves kapcsolatomat kukáztam, mikor rájöttem, hogy minden amiről azt hittem közös és közös terv, valójában csak az én tervem. 27 évesen ott álltam, hogy akkor se házasság, se gyerek, se semmi, de még a közös megtakarítás rám eső része se sok. Minden tervem kuka.


Na akkor én is úgy éreztem, hogy hát bmeg. Átgondoltam az életem, hogy igazából nem számíthatsz senkire. Újrakezdtem mindent, új munka, új lakás, új sportok, új minden. Most már sokkal egyszerűbb, mert az életem halad, és a kapcsolat csak kiegészíti.


És szerintem nem népszerű vélemény, de így lenne egészséges, nem a párunkra felépíteni egy életet, aztán a romokból kitalálni mi legyen, amikor a másik bedobja a törölközőt.


Ha úgy érzed nincs kontroll az életed fölött, akkor állj a sarkadra és irányíts. Másképp nem lesz jobb.


N

2018. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon hálás vagyok. Ráébresztettek a kommentek, hogy nagyon félreértettem magamat. Az életem nem halad és a kapcsolat maga, ami a legjobban haladt az utóbbi időkben hiszen mindketten megnyíltunk végre a másiknak. Tényleg köszönöm
2018. szept. 7. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon komoly igazság volt Kérdező. Kevesen ismerik fel mindezt saját magukról. Gratulálok:)
2018. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!