Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm más fiúkkal beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm más fiúkkal beszélget szexuális dolgokról, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Arról, hogy hogyan meg mikor élveznek el, stb, ez normális?

Itt gykn.


2018. szept. 8. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát normálisnak normális, de tuti nem esik jól. Privát üzeneteket vált? Én sok szex tlmához hozzá szoktam szólni de mindig általánosan.
2018. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2018. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Az én szememben addig normális még odáig el nem jutnak hogy egymással mit csinálnának. Elvégre rengeteg ember megbeszéli a szokásait vágyait más emberekkel. Van akinek ez megy egy baráttal barátnővel van akinek jobban megy idegenekkel akivel valószínűleg sosem fog találkozni.
2018. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Abszolút nem. Keresi a következő madarat akivel félreléphet.


Normál beszélgetésnél nincs szex téma. Aki meg tényleg csak beszélget, az ha még a másik fél bele is akarná vonni ezekbe a dolgokba, akkor is lezárja az erre mutató beszélgetést.

2018. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen én is ilyen voltam, az akkori fiúm mellett a legjobb barátommal is sokat beszélgettünk "szexuális dolgokról", de csak poén szintjén. A srácot, akivel jártam, ez nem érdekelte, tudta, hogy semmi nincs köztünk, de aztán lassan megváltozott benne valami, és megkért engem is meg a legjobb barátomat is, hogy hagyjuk már ezt. Akkoriban nem értettem, mit zavarja, hiszen nem "olyan" céllal történik, de megtettem amit kért.


Most 27 évesen már eszembe nem jutna ilyet csinálni, hogy a barátom mellett (akivel együtt járok) bárkivel is ilyen témákról beszélgetnék. Már én is úgy látom, hogy nem normális a párunkon kívül megosztani másokkal ilyen dolgokat. Meg ha belegondolok, hogy ő is kibeszél ilyet más nőkkel, és nekem hogy fájna, ez is egy érv amellett, hogy ne csináljam.


Bocsi a kisregényért, csak a jellemfejlődést akartam érzékeltetni, hogy most még éretlen a barátnőd, de később simán változhat, és nem is pont azért csinálja, mert meg akar téged csalni.

2018. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szeretek a szexről beszélni, de nem elsősorban a saját élményeimről vagy vágyaimról, hanem egyszerűen pszichológiai szempontból (is) érdekel a téma. Ha névtelenül írogatok egy másik névtelennek, és nincs flört vagy bármilyen célozgatás, az számomra teljesen normális és semmi hátsó szándékom nincs vele.
2018. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fogalmaztam jól.

Itt nem objektíven beszélgettek a szexről, hanem ez egy heves beszélgetés volt, ki mit csinál most éppen abban a jelen pillanatban, egymást izgatták. Sextingnek fogtam fel.

Na EZ normális? Nem akarom elhinni, hogy az.

2018. szept. 9. 07:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Így már más a helyzet. Nekem is volt hogy hozza szóltam egy szexuális témához és már jöttek a privatok a legtöbb abban merült ki hogy kiéhezett pasik akartak felszedni egy idegen nőt aki ráadásul foglalt és előre jelezték ha ebbe az irányba akartak elmenni a beszélgetésben még se fogták fel. Nem értem egyáltalán miért itt akarnak felszedni bárkit is hiszen nem is tudják ki az illető vagy itt azok írnak akiknek már mindegy csak lyuk legyen rajta? A lényeg hogy a barátnőd szerintem kíváncsi milyen lenne más pasival amiket ők leírnak elképzeli stb. Lehet hogy nincs megfelelően kielégítve és ilyenkor tombolnak a hormonok. Bár nem értem miért nem veled közli hogy öreg apám gyere huncutkodjunk már egyett. 😃 Addig amíg nem fajul el a dolog hogy találka legyen belőle kéne lépni a reszedrol kielégíteni és megfigyelni hogy utána is lesz e kedve írni ilyeneket másoknak.ha igen úgy már tényleg a félre lépésről van szó sajnos.
2018. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyzetben akkor nem normális
2018. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van akinek normális igen.

Nekem nem az, ezért ilyen nővel tuti nem érezném jól magam.

2018. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!