Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a csaj a kapcsolat elején az előző pasija szexuális teljesítményét méltatja előttetek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán nem illik az exekről beszélni.
2017. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. Szerintem természetes dolog egy friss kapcsolatban, hogy átbeszéljük a szexuális témákat. Ki mit gondol bizonyos dolgokról, mennyi tapasztalata van, mit szeret az ágyban és mit nem. Még talán az is belefér, hogy milyen volt az szex az exével. Természetesen azért van egy határ ebben is. Se hencegni nem szép dolog vele az új páromnak, se szidni.
2017. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem jó az, ha alaki az előző partnereit dícséri agyon, ráadásul a kapcsolat elején (gondolom még nem volt közöttetek szeretkezés sem).


Saját véleményem:


1.Az agyondícsérésből arra gondolnék, hogy neki még hiányzik az a férfi, nincs túl rajta. (Csak akkor mit akar tőlem?)


2.Nem tartom jónak azt sem, hogy már az intimitás előtt rombolja az önbecslésem, nagyszerű úgy belekezdeni a szexualitásba valakivel, hogy előtte dicshimnuszokat hallgattál az előző barátjáról, feldobva, hgy tőled is minimum ezt várja el. Ez két dolgot szül: megfelelési/teljesítménykényszert és önbizalomhiányt. Egyik sem vezet túl fényes szexuális élethez. Szeretkezéshez meg főleg nem.


3.Fontos a szexualitás, de ha ez a fő témája akkor gondok lesznek kettőnk között, mivel a szexualitás is rajta van a legfontosabb dolgok listáján, de aki csak ezt látja, akinek csak ez a fontos, az ugyanolyan rossz, mint az aki egyáltalán nem tartja fontosnak.

2017. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én soha nem hoztam szóba ilyen tekintetben az ex pasijaimat
2017. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi csaj lehet.

2017. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem normalis. A helyedben idoben kidobnam.
2017. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azt is vedd figyelembe, hogy nagyon sokan izgulnak és olyanokat mondanak amiket nem kellett volna.

adj neki azért egy esélyt, szerintem csak nem tudta befogni izgalmában a száját.

2017. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindezt úgy, hogy egyéb okból gondok voltak köztünk e téren eleinte
2017. szept. 28. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Tapintatlanság. N
2017. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle,hogy akkor miért nem vele van?


Amúgy ahogy előttem is leírták azzal nincs semmi baj ha a kapcsolat elejen át vannak beszélve a szexuális dolgok. Kinek mennyi a tapasztalata,hányadik vagy neki stb. Ez teljesen normalis dolog,hogy mind a két fél tisztàn lásson.

2017. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!