Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a normális idő amennyit egy férfi a családjával tölt és a haverjaival?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem a párom keveset foglalkozik velem meg a kisfiúnkkal. Felhoztam neki, hogy már ez zavar, ő meg nekem támadt, hogy a haverjaival is találkozik. Most összevesztünk nagyon pedig nem szoktunk. 2-3 hete már gyerekkel is játszik vagy 10 percet és ennyi.

2018. szept. 9. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem első a család és utána a haverok. Akkor minek csinált gyereket, ha nem foglalkozik vele?

Haverokkal szerintem legyen csak hétvégén, de jóval kevesebb időt, mint a családjával.

2018. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg mindig mondja, hogy fáradt. Megértem, hogy fáradt, de ha hozzánk fáradt akkor a csavargáshoz miért nem az?
2018. szept. 9. 20:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam neki, hogy akkor nem kellett volna gyereket csinálni ha nem foglalkozik vele. Erre azt mondta, hogy más férfi még ennyit se foglalkozik, mert ez a nő dolga. Régebben tényleg pelenkázott, fürdetett, etetett, de mostanában semmi. 20 hónapos most a fiúnk.
2018. szept. 9. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Te választottad, most már vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Ja, hogy a nő dolga a gyereknevelés? Azért megkérdezném, hogy attól, hogy biológiailag szükséges két nem, attól még milyen apai mintát fog látni a FIÚ gyermek? Ez a példát akarja átadni, hogy lesz..rja a gyerekét?


Na, ennek lesz még böjtje, évek múltával. De a gyerek is sajnos akkor hasonló lesz, mint ő, mert ezt a mintát látja, hogy a gyereknevelés az a nő dolga, a pasi dolga meg a f..sz verés, a sörözés, és a haverozás.


Szánalmas egy gy..kér ez az ember.

2018. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyökérség ilyet mondani, ez igaz, főleg, ha komolyan is gondolja.


Viszont, hallgattassék meg a másik fél is!


Mit értesz az alatt, hogy nem foglalkozik veletek? (próbálok rájönni, kinek mi a sok/kevés nálatok)

Te az anyaság mellett maradtál nő is, a férjed társa a kapcsolatotokban? Lehet másról is beszélni veled, mint a babócamanócskáról? Testiséggel mi a helyzet?


Beszéljétek ezt meg! Vállaljon be ő is gyerekvigyázást, vagy fogadjatok bébiszittert, hogy neked is legyen énidőd, illetve lehessen közös gyerekmentes minőségi idő. Amikor csak egymással foglalkoztok. Mert gyerek mellett ilyen nincs, ha ott van, akkor fél szemetek mindig rajta, nem tudtok lazítani.


Húzzatok el randizni, sétálni, múzeumba, színházba, piknikezzetek, szexeljetek a szabadban amíg még jó az idő, stb.


Fontos a gyerek, de ne hagyjátok, hogy odáig jusson a dolog, hogy gyakorlatilag ő az egyetlen közös pontotok.

2018. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a fiunk az rövid u. Hosszú ú-val (néhány kivételes szövegkörnyezetet leszámítva) egy olyan hímnemű emberről beszélsz, aki mind veled, mind a férjeddel szexuális viszonyt létesít. A ti fútok az mindkettőtök barátja, akivel jártok.
2018. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, ne menjen feltűnően a családi idő rovására. Lehet, hogy pl nem ilyen 'alkat', és nem tudja hogyan álljon ehhez a helyzethez ,hogy ő most apa lett. (?)
2018. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*nem tudja feldolgozni, felfogni, értelmezni;

nem tudja hogy kéne ehhez hozzáállni, neki ez még túl idegen, hogy lettek új, ilyen jellegű kötelezettségei; lehet h erre még lelkileg nem volt kész, hogy apuka legyen, annyira új és fura neki ez a helyzet.

2018. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*h mihez kezdjen vele ezzel a szituval mit
2018. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*lehet, hogy a tehetetlenségét , 'töketlenségét' próbálja maga előtt palástolni ezzel. És inkább így kihúzza magát alóla, mert akkor egész biztos, hogy nem bénázik.

Szóval lehet akár gyerekes is, meg pl lehet kicsi is az önértékelése; de egyik sem biztos; szóval lehet hogy ebből egyik sem, de ezek jutottak pl nekem eszembe.

2018. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!