Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti tudtok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tudtok szeretni és értékelni az emberi értékeket?

Figyelt kérdés
Apámmal ma beszélgettem, hogy az exemnek csak a szex kellett, ezen kívül semmi más. Szerinte a férfiak így működnek, hogy valamelyik k*rvázik, iszik, dohányzik és ez így van rendjén. Csak szexet adjon a nő, erre való a többi nem számít. Szóval nincs szeretet, szerelem a férfi részéről csak és kizárólag a pin@, ami létezik.
2018. szept. 9. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy tudnak. Apukád gondolkodása nem normális.
2018. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nos, édesapád nem egy okos ember..
2018. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Csakmert kifogtál egy olyat aki csak a szexre hajtott, nem kell általánosítani :)

Valóban rengeteg ilyen férfi van

De rengeteg olyan is van aki valóban tud szeretni, bármit megadna hogy boldoggá tegyen, sose csalna meg, minden nap kimutatja mennyire szeret , nem csak a szexre hajt

2018. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És egyáltalán nem normális amit apád mondott
2018. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szex nem nagyon érdekel, ellenben nagyon szeretem a barátnőm. Apád mit mondana rám, UFO vagyok?
2018. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Én értékelem, és szeretem. Romantikus vagyok. Szeretek oda bújni ahhoz kit szeretek. Szeretem kifejezni a szeretetem, és hogy ő fontos nekem, és mindenét szeretem.


Szóval igen. De nem igazán találok így barátnőt. Bár hiányzik. És sokat szenvedtem az előző miatt. Ezt azért mondtam el, hogy lásd hogy tényleg kívül belül szerettem mindenét.


A többbi férfi nevében nem tudok nyilatkozni.

2018. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Édesapád szó szerint egy ősbunkó.És magából indul ki. Tehát az apád amit mondott neked, az önmaga is.
2018. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
7+Én szégyelném édesanyád helyébe, hogy egy ilyen ember a gyerekem apja. Ez van.
2018. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#9

Az, hogy az ilyen alakokat találod meg, mint az exed, bizonyítja az elméletemet, hogy a lányok számára az apjuk az elsődleges férfiminta. Tehát ha az apa nem teszi magasra a lécet, a lány elvárásai is alacsonyabbak lesznek.

2018. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én totál ilyen lelkizős, lélekbúvár, érzelmes személy vagyok férfiban, mésem érdeklődik egy nő sem felőlem. Szóval a nőknek nem tudom mi kell, mert ha pl.: előrukkolok valakinek a fent említett tulajdonságokkal, akkor már el is vágtam magamat nála.

Röviden: lenne olyan személy, aki tudná szeretni és értékelni az emberi értékeket.

2018. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!