Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekavart az ex, feljottek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekavart az ex, feljottek a regi emlekek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratnomnel bekavart az ex es elojottek a regi emlekek.Eddig jol megvoltunk.Kertem ot hogy minden kapcsolatot szakitson meg vele ha velem szeretne maradni,jol dontottem illetve mit tehetnek? A pasi dobta a baratnomet regebben.

2018. szept. 10. 03:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Jól tetted. Ezek után figyeld kikavarodik-e, meg hogy beszél-e az ex pasival.

32/f

2018. szept. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Pff szerinted szeret ha ilyen előfordul?
2018. szept. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Visszavágyik a régi faxra.
2018. szept. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Rosszul tetted. Ahelyett, hogy türelmes lettél volna, hogy önmagába zongorázza le a dolgokat, és saját maga tegye önmagát rendbe, és kerüljön vissza a normál lelki helyzetébe, ahelyett erővel, akarnoksággal, zsarolással próbálod érvényesíteni a te saját akaratodat. Ez a módszer amit választottál és alkalmaztál pont arra jó, hogy az illető elkezdjen tőled távolodni, még jobban magába zárkózzon és felvegyen feléd egy álarcot.És a lelke közelébe se engedjen téged. Ugyanis az ember a lelkét nem tudja megerőszakolni, és mivel minden ember más és más, és másként tudja feldolgozni a dolgait emlékeit, ezért ebben a helyzetben tilos sablont használni. Lehet, hogy ha nyugton maradtál volna pár napon belül ismét a régi önmaga lett volna. Ehelyett megkapod a bólogató bábudat, aki, még annyit sem fog mutatni magából, mint eddig tette.

De egyet biztosan elértél, hogy az a bizalom amivel volt feléd, elszállt.


Ha neked ez kellett, akkor folytasd tovább a zsarol-ósdidat, de már most mondom: öngólt rúgtál. Magadnak.


Mert ha tovább fogsz pattogni le fog lépni a nő tőled.


Legalábbis mi nők ezt tesszük, egy zsarolni próbáló akarnok emberrel.Mindig.

2018. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
a négyes válaszoló is az ex péniszén pattog
2018. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Azon hát. Mert nekik szabad ezt játszani.

Visszataszító pichák.

2018. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

5+6 Mindenki magából indul ki.


Mindketten mint látható, ti vagytok azok amit más emberre akartok húzni.

Ezen a szinten is maradtok, aztán addig lesitek a pasitokat, addig cirkuszoltok, amíg írhatjátok ki a következő kérdést: miért hagyott el engem egy harmadik szereplőért a "párom":D

2018. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Na, ha felbukkan az ex és ez valamit megmozgat a barátnőben, annak általában nincs jó vége. Volt szerencsém kétszer is tapasztalni, de adja az ég, hogy most ne legyen igazam.
2018. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Az ex nem véletlenül ex. Az ilyentől semmit nem akarok, kizárom az életemből, megszkítok vele minden kapcsolatot. Zéró kommunikáció.

Ezt a páromtól is elvárom és az elején közlöm vele.


Ha nem tetszik akkor keressen olyat aki tolerálja hogy összejár az exxel.


Szakítás után - amíg még szingli voltam - volt pár eset hogy maradt a "jó kapcsolat" mert ugye "nincs harag, maradjunk barátok".

Minden újbóli találkozásnak dugás lett a vége.

2018. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy derült ki?

Párod elmondta? Esetleg észrevetted és rákérdeztél?

Velem már előfordult hasonló szitu, és rosszul jöttem ki belőle. Az akkori barátnőm állítása szerint már túl volt az exén, a kapcsolatunk elején nem is volt semmi probléma. Aztán 3 hónap múlva jöttek az SMS-k, üzenetek és láttam rajta, hogy nyugtalanná vállt. Ez úgy 2 hónapig tartott, majd egyszer közölte velem, hogy az Ex megjelent a munkahelyén és megkérte a kezét. Nyugodtan vettem tudomásul, nem balhéztam, arra kértem, hogy ne húzza az időt tovább, döntsön. Döntött is, az Ex javára. Megházasodtak, született egy kisfia és kb 3 év elteltével szét is mentek. Találkoztunk is azóta, elmondta mekkorát hibázott, de egy percig sem tudom sajnálni. Elmondtam neki, hogy soha nem lesz közömbös számomra, de soha nem leszünk egy pár. Hozott egy döntést, viselnie kell a következményeit.Sok sikert kívántam hozzá.

A helyedben türelmes lennék, nem kell ultimátumot adni és fenyegetőzni, csak egyenesnek kell lenni. Nem kell versenyezned az ex pasival, mert az semmi jó dolgot nem eredményez, a barátnőd szépen eldönti mit is akar. Én adnék neki 1 hónapot, ha addig nem rendeződik a helyzet simán tovább lépnék és nem néznék vissza.

2018. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!