Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag férfiak miért tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiak miért tartanak el ilyen kívül-belül undorító nőket, mint ez a Luxus Vivi?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének ezek a "hö ménézeijeneket" kommentek:

Dancsó videójából ismerem ezt a lényt. Valamelyik nap kapcsolgattam a tv-t, és láttam a férjével valami interjút, egy egész normális vizilabdázó pasasnak tűnt, ráadásul nem is volt ronda, és van egy mérnöki diplomája is, szóval nem kéne ilyen hülyének lennie, aki egy ilyet elvesz, de aztán mégis :D. Az ilyen nem tudna jobbakból válogatni, még azok közül is, akik csak a pénzére mennek?



2018. szept. 11. 16:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy neki ő tetszik? Más emberek, más ízlések.
2018. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Nagy kamu az a nő, szerintem 2 forintja nem volt, mielőtt nem kezdett el volna celebkedni a tv-ben, dettó mint a berki, csak nőben. A pali meg egy balfax papucs
2018. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Hö ménézeijeneket? :D
2018. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%

Dancsócska is megérne egy misét, szerintem őt nézni még égőbb, mint az ilyen trash műsorokat.


Na, de a lényegre: elvileg a szőke leányzónak csak mások előtt ilyen nagy a pofája, a hagyományos szerepekben hisz és abban, hogy a nő az alárendelt.

Erre varrj gombot.

2018. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%

Mert szép nő,és tetszik neki esetleg?

Csak nem te lennél a helyébe Kérdező?

De tudna válogatni de szerintem ez a csaj nagyon szép,jó alakú,igényes,biztos az ágyban is megadja amit egy nőnek meg kell adnia ennyi az egész.

2018. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Na megjött a 31 éves IT szakember, a gyakori bohóca.
2018. szept. 11. 16:21
 7/26 anonim ***** válasza:
12%

Te meg egy irigy kislányka vagy,aki másokon tud csak csámcsogni.

Mi van elutasított a srác és fáj az igazság?

,,Hö ménzézeijeneket" ez milyen nyelven van mond már el?

Mert néztem a wikipédiát wikiszótárat de ilyen szavakat nem találtam benne.

Inkább tarts önvizsgálatot,irigykedsz másokra kérdezőkém.

2018. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
#7 te amúgy mikor takarodsz el az oldalról? (költői kérdés, évek óta itt égeted magad, életed nincs, nem fogsz elmenni úgysem) nem veszed észre, hogy mindenki rühell mint a szar, akármelyik kategóriában megjelensz? csóró kis álmodozó gyerek vagy, akinek még diplomája sincs, aki irigykedik az max te vagy
2018. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

A pasasnak gondolom a Luxus Vivi-féle pénzvadászok jönnek be. Nem tudom sajnálni őket, zsák a foltját...megérdemlik egymást.

Egyébként meg ne gondold, hogy a gazdag pasasok monogálom! Ó, nein nein nein! Van még az aktuális mellett 3-4 másik csajos is nekik talonban, egymással is csalják őket, és nekik természetesen el van nézve ez is...megcsalásért csak a középszert szabad okolni.


Korcs egy világ.

2018. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%

menjél inkább nézegesd a beck & partners oldalán az állásokat :D

ne itt éld ki a nőgyűlöleted szüzike

2018. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!