Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elvált férfinek mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elvált férfinek mindig az ex neje marad az első életében?

Figyelt kérdés
Mindig ki fog állni mellette, ha róla van szó, és őt állítja követendő példának az aktuális párja számára?
2018. szept. 11. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak annak a férfinek, aki még mindig az exet szereti, vagy legalábbis jobban szereti az aktuális puncinál.
2018. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem például az utolsó helyek valamelyikére csúszott.
2018. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akivel példálózik a pasi, az van a szíve legtetején ill. legmélyén.

Minden más utána.

2018. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Te normális vagy?! Melyik az a hülye ember, akinek bármelyik exén jár az esze?! Nekem pl. az exnejem úgy hiányzik, mint egy rákos daganat! Ha rá hasonlítana egy nő, szóba sem állnék vele.
2018. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3+ ugyan ez vonatkozik a nőkre is.


Ha viszont a jelenlegi aktuális partner nyökögi állandóan az ex nevét, akkor olyan féltékeny az illetőre mint a bika aki előtt a vörös posztót lóbálják:D

2018. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Négyes, nem valami nagy emberismerettel választhattál akkor párt. Én semmi rosszat nem tudok mondani az ex férjemre, (és ő se rám, semmi rosszat nem hallok vissza, csak jót) leszámítva, hogy kihűlt a szex, nem érdekeltem, mint nőt, és mindkettőnk élete elkanyarodott egymástól. De mint embert, egyikünk sem tudná bántani a másikat.

Persze nem vagyunk már szerelemesek, így egy esetleges új partnernek nem kell attól tartania, hogy az ex fontosabb, bár a gyermekünk miatt részei maradtunk egymás életének. És barátok is vagyunk.

2018. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nekem a kislányom az első az életemben.


Az ex feleségem biztosan nem fogom követendő példaként beállítani senkinek sem, mert úgy lett vége a házasságunknak, hogy előtte 2 évig csalt titokban, aztán a szeretője miatt hagyott el.

2018. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha igy tenne ès az aktuàlis pàrja normàlis, akkor màr az első ilyen alkalommal nem lenne aktuàlis pàrja, mert otthagynà, igy a vàlasz nem.
2018. szept. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6-os, azt ugye tudod, hogy a szerelem elszáll, s marad szeretet? Ezek szerint még te is a rózsaszín szoknyás kislány vagy, aki 2 évente üldözi a szerelmet, aztán továbbáll mikor elmúlik. Fel kellene nőni, s felfogni a házasság nem az a kaliber, hogy mit igyak, üdítőt vagy vizet?
2018. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, jól vagy? 12 évig voltunk együtt és az elhidegülés közös felelősségünk volt természetesen. Nem akart tenni semmiért, kiköltözött külföldre egyedül. Pár évig húztuk így, aztán váltunk. Milyen rózsaszín köd, milyen szerelem keresgetése 2 évenként? 4 éve vagyok egyedül és nem hajkurászok semmit, mert a gyerekem élete nem átjáróház. Szállj le a magas lóról, légy szíves.
2018. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!