Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs 40 felett jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs 40 felett jóképű, magyar férfi celeb?

Figyelt kérdés

Nőket lehetne sorolni, több gyerek után is szépek maradnak.

De férfi celebek között csak elvétve.

Pintér Tibor, Bereczki Zoltán, Rékasi Károly... az ügyeletes szívtiprók is legfeljebb átlagosak.

Hol vannak Brad Pitthez vagy Clooney-hoz?

Miközben arról van szó, hogy 40 felett lesz a férfi igazán sármos. Ehhez képest pont hogy 20 évesen néztek ki utoljára valahogy. Pedig pénz lenne rá.

Ha nem lenne híres, a kutya se írna vissza nekik társkeresőn.

Talán Árpa Attila az, akinek jót tettek az èvek, és jobb pasi, mint fiatalon.

Hogy is van ez?



2018. szept. 11. 21:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kamarás Iván egész jó pasi a többihez képest, úgy láttam hogy őt senki sem írta. Mondjuk szerintem Brad Pitt is a Blöffben nézett ki jól utoljára, George Clooney meg sosem tetszett. Akkor már inkább Johnny Depp, de már ő is elég leharcolt.
2018. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
25%

21

Azért az korrekt, hogy kompletten leszarozzák egy egész ország férfinépét, de az ilyen kommentek egyből kapják a 0%ot,vagy ha fordított eset, a férfi írja, hogy a 20 évesek csak a szépek, akkor még pedofil is. Tényleg egy femináci szekta lett az egész gyk.

2018. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!