Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizni fogok egy budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glauess kérdése:

Randizni fogok egy budapesten elo ugyveddel,250 kmre lakik tőlem és miért szeretne annyira vonattal jonni hozzam?

Figyelt kérdés
(Mar parszor randiztunk akkor kocsival jött le de ő mindenáron vonatozni szeretne) nem értem mi ebbe a lényeg?

2018. szept. 12. 21:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted Tőle,hogy miért vonattal megy?Ez a legegyszerűbb. De nincs ebben semmi, lehet,hogy csak megnézte,hogy vonattal kb. annyi idő alatt ér le mint kocsival, és nem kell a dugóban ülnie.

De az is lehet,hogy van valami kedvezménye ami miatt így olcsóbb. Még ügyvédként is számíthat ez.


Viszont számomra nincs köze egymáshoz annak,hogy ügyvéd és vonattal jár..mindenki közlekedik tömegközlekedéssel.

2018. szept. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Tud olvasni 6oran at.
2018. szept. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%
most az a baj, hogy a szülőfaludban nem tudsz villogni az aktuális pasikád kasznijával?
2018. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy nem akar matricát venni, díjmentes utakon meg hosszabb vagy közel ugyanannyi lenne az út időben, mint vonattal. Vagy tényleg leadja szervizbe a kocsit, amíg nálad van, sok műhely hétvégén is dolgozik. Vagy esetleg golddigger-teszt. :D
2018. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szervizben van a kocsija.

Lehet, hogy meginna egy sört.

Akármi lehet..

Miért zavar?

Én hetente vonatozok inkább 3 órát, mintsem vezessek 1-et, nekem kényelmesebb, lehet közben olvasni, stb.

2018. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ezt miért tőlünk kérdezed.

Ha két napig ott lesz nálad, nyilván lesz időd tőle is megtudakolni.

Honnan tudhatja ezt a Gyakori közönsége?

2018. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy neki saját vonatja is van:)
2018. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Amúgy én átlátok a szitán, elég jó emberismerő vagyok... Szerinted gáz, hogy nem a luxi kocsijával jön-megy, hanem vonattal, ami az átlag ember kiváltsága. Különben marhára nem emelted volna ki, hogy ügyvéd... Szánalom.
2018. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret a vonatról nézelődni; mert vezetés közben nem nagyon tud, mert az utat kell figyelni. Tehát ez neki lehet pl egy ilyen dolog, hogy ő mindigis imádta a vonatokat, mint egy csillogó-szemű gyermek. Amúgy lehet tényleg inni akar alkoholt; vagy nálad, vagy még indulás előtt, lehet, hogy mert stresszel, ne legyen annyira zavarban előtted; vagy pedig esetleg számíthat többre is, vagy csak számításba veszi, mint eshetőséget, megadja neki a lehetőséget, hogy legyen esetleg több is. Tehát hogy nem zárja ki a szeretkezés lehetőségét. Tehát ha te benne lennél, ő nem zárkózna el előle; vagy pedig lehet az is, hogy direkt arra apellál, hogy lesz . Tehát ő úgy készülne, hogy lesz valami, és ha piáltok, nem szerencsés vezetni.
2018. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Ennyire rosszindulatu embert meg nem lattam azert meg kiirtam hogy ugyved olcso cafkaztok ... uristen milyen vilagot elunk emberek. igen azert irtam ki hogy megtehetne hogy kocsival jojjon de lehet így tesztelt hogy mennyire vagyok penzehes hozzateszem van sajat kocsim egzisztenciam es egyedul felneveltem 2 gyereket az ilyen kotekededo barmoknak meg csak GRATULALNI tudok:)
2018. szept. 15. 11:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!