Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak hogy a barátnőm megfojt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak hogy a barátnőm megfojt lehetnek lelki okai?

Figyelt kérdés
A lány intézetis.Véletlen hozott minket össze.Alapvetően egy kedves,csendes de nagyon félénk lány,sokan elnyomták őt.Szeretem de megfojt,amikor csak bírunk találkozunk,de ő mindig többet és többet igényel.Már a baráti megbeszélésekre is jönni akarna,amit valahol megértek mert nem jó intézetbe lenni,de engem megfojt.Múltkor azt is mondta hogy én vagyok neki a hős,a hercege ami persze jól eset,de ezeket már szerintem szeretett hiányból mondja.Megfojt,de szeretem mert tényleg nagy kedves,jószívű.Ti mit tennétek a helyembe ? Tudom nem szép hogy megfordult bennem hogy elhagyni,de megfojt,féltékeny a barátaimra mert szerinte sokat vagyok velük mikor ez pl. nem is igaz,hiszen nagyon sokat dolgozom most hogy egy kollégám felmondott és a barátaimat is ritkán látom.
2018. szept. 13. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Egy-két napja lepontoztak, mikor azt mondtam, hogy nem lehet egészséges kapcsolatot kialakítani lelkileg sérült emberrel, aki nem dolgozta fel a traumáit. Tessék, itt egy példa!


Mit tennék? Nem lennék kapcsolatban valakivel, aki elvárja, hogy megmentsem, mert nem ez a dolgom.

2018. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Sőt, inkább birtoklás van mögötte, tárgyat lát benned, egy eszközt.Ami kell a céljaihoz, mögöttes szándékához Azért tapad.


Ha lelki oka lenne, sokkal visszahúzódóbb lenne, csendes, és sosem tapadna, hanem örülne ha szánsz rá időt, és energiát. Nem sziruposkodna, mert ha lelkileg valaki kötődik, az sosem szirupbajnok, és sosem tapad, mert értékel minden pillanatot a társaságodban

2018. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
1 Nem ismered a lelki sérült embereket, fogalmad nincs róla milyenek.
2018. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

2+ *amikor csak bírunk találkozunk,de ő mindig többet és többet igényel.



ez nagyon nagy fokú rejtett erőszakosságot mutat, azok viselkednek így.Amint lehull róluk a lepel és biztonságossá válik nekik a helyük, egy olyan erőszakszervezettel találod magad szembe, hogy csak lesel. Már most is érzed ezt.

2018. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ha lelki oka lenne, sokkal visszahúzódóbb lenne, csendes"


Vagy nem. Agresszíven és ragaszkodón is lehet valaki önbizalomhiányos, sőt komolyabb esetben bipoláris vagy passzív-agresszív is.

2018. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
3# Velük dolgozom napi szinten, pontosan tudom, milyenek.
2018. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
6 Ez rád nézve nem szerencsés, ha velük dolgozol, de fogalmad nincs arról milyenek, mert egy teljesen más megközelítést alkalmazol, és nem a lelküket vizsgálod. Csak az embert aki előtted áll. És tudat alatt te megveted ezeket az embereket, nem segíteni akarsz rajtuk.
2018. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

6


*Mit tennék? Nem lennék kapcsolatban valakivel, aki elvárja, hogy megmentsem, mert nem ez a dolgom.


Ez a kijelentés meg szégyen egy olyan ember kezéből, aki arra esküdött fel, hogy az ilyen emberekkel törődjön, gyógyítsa őket, és segítse őket kikeveredni a problémájukból.


Egy hozzád képest nem tanult ember is különbül viszonyul feléjük mint te, aki állítólag erre esküdött fel.


Ez szégyen rád nézve.

2018. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szóval kérdező, ez a lány/nő nem az akinek mutattatni akarja magát feléd, mert érdekből van veled, de nem érzésből.
2018. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi az, aminek nincsenek lelki okai? Nem ez a kérdés.


Én azt javasolnám, hogy húzd meg világosan a határokat. Biztosítsd arról, hogy szereted és támogatod, de tudasd vele, hogy attól még van egy privát szférád is, amiből nem engedsz. A vele töltött időben maradéktalanul legyél az övé, a fennmaradót viszont ne engedd neki elvenni, és sose hagyd, hogy féltékenységgel vagy sajnálatkeltéssel zsaroljon. Ez egy korrekt hozzáállás, azzal, hogy elhagyod, őt egyszerűen kihagyod az egészből. Így ő is részt vehet benne.

2018. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!