Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen, ha szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, ha szeretem, de megfojt a féltékenységgel?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, terveztünk sokmindent, de egyre jobban megismerem a rossz oldalát. Fél éve költöztünk össze, és úgy érzem, hogy teljesen más orányba megyünk. Nagyon féltékeny, többször ordítoztunk már egymással, pedig én nagyon csendes vagyok. Most felmerült a gyerekkérdés, és ő már azonnal akar, én viszont ilyen kapcsolatba nem merek szülni. Nyomoz utánam, mikor kivel beszélek, ha összeveszünk, akkor elmondja, hogy tuti összefekszek mindenkivel, aki az utamba kerül. Már sokszor leültünk ezt megbeszélni, de csak addig tart mig megigér mindent, az első veszekwdésnél pedig rám zúdítja az összes keserűségét. 30 évesen bizonytalan vagyok, hogy így kéne leélnem az életemet.
2017. máj. 23. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha így folytatja, hamar kiszeretsz majd belőle.
2017. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom nincs, közös jövőkép nincs, harmónia nincs, szerelem nincs, boldogság nincs... hadd ne soroljam tovább. Mit kerestek még egymás mellett? Milyen szörnyűségbe születne szegény gyerek? Jaj, de sok probléma van itt...
2017. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Én nem akarnék így élni, inkább lennék egyedül, mint egy féltékeny emberrel. A féltékenységet személy szerint ugyanakkora bűnnek tartom egy kapcsolatban, mint például a megcsalást, nálam azonnali szakítóok, zéró tolerancia. Nem adok rá okot, én is megadom maximálisan a bizalmat, de ugyanúgy el is várom cserébe.


A te döntésed, de ez egyre csak rosszabb lesz, addig fogja mosni az agyad amíg el nem szigetel mindentől és mindenkitől és teljesen kiszolgáltatott leszel neki (na vajon miért akar ennyire azonnal gyereket..).


Én már a második ilyennél otthagytam volna (pláne, miután s-gget csinál a szájából és nem lehet az ígéreteiben bízni vagy adni a szavára), nyilván nem fog változni, vagy ha mégis, akkor kizárólag rossz irányba.

2017. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fèltèkenysèg megöli a, szeretetet meg a bizalmat is ! Az a baj hogy csak igèrget változni nem fog !
2017. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mar ide is kiirtad a kerdest, akkor te is tudod, hogy ez nem mukodokepes.

Egyreszt ugy hangzik mintha birtokolni akarna, pedig tiszteletben kene tartania a szemelyes teredet.

Masreszt ha valoban nincs oka a feltekenysegre, akkor nagyon serto amiket rolad mond. Mi az, hogy te majd osszefekdzel valakivel? Ez annyira kicsinyes provokacio, hogy az mar faj. Ha valoban ugy gondolja, hogy ilyen vagy, akkor minek van veled? Ezek a sertesek csak a sajat szegenyseget bizonyitjak.

Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem is csak rosszabb lesz. Egy ido utan minden mas is a te hibad lesz, semmi sem lesz eleg jo neki. Nem fog megnyugodni addig amig bele nem hajszol teged valoban is egy megcsalasba, csak hogy elmondhassa hogy igaza volt.

Szakitani meg nem fog veled, mert most kizsakmanyolhat es ez neki igy jo.

2017. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HÁROM!!! kapcsolatom ment tönkre féltékenység miatt.


Az első kettőbe én voltam az aki állandóan féltékeny volt.Egy idő után mindkét fiü dobott,mert kiszerettek belőlem.


A harmadiknál pedig a fiú volt sok,meguntam,és valahol ki is szerettem belőle.

2017. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!