Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfojt a szeretetevel. Voltatok mar igy?

Figyelt kérdés

35 eves nő vagyok. Parommal 3 evig eltunk tavkapcsolatban. Akkor is voltak problemak abbol, hogy folyton hivogatott, mikor dolgoztam. Volt olyan, hogy elmentem ebedelni (vegre kiszabadultam a munkahelyemrol) es szerettem volna picit "levegohoz jutni", de azonnal megsertodott, hogy abban a keves idoben nem hivtam fel, stb. Minden heten tudtunk talalkozni 1x, vagy 2x. A tavolsag miatt es a munkahelyem miatt nekem nehezen volt megoldhato. Ha pl. nem sikerult 1 heten 2x osszehoznom, akkor oriasi botrany lett belole, es ugy, hogy sajnos en nem tehettem rola. Azt hittem, ha majd egyutt elunk ez megvaltozik. Azota osszekoltoztunk,es en koltoztem hozza. Tehat uj varos, uj munkahely, uj elet, mert otthon mindent eladtam, "felszamoltam". Es valahogy nem erti, hogy nekem ez miert olyan nehez, hogy nem tudok meg felszabadult lenni. Folyton elvarja, hogy jol erezzem magam. Megfojt a szeretetevel. Nem tudok semmit csinalni, log rajtam. Puszilgat, szeretget, hivogat, minden percben csokolozni akar, nyal,fal, percenkent mondja mennyire szeret. Talan a furdoszobaban van "nyugadalmam", mert oda nem mindig jon utanam. Van egy uj munkahelyem, ahol nagy az elvaras es volt olyan, hogy nagyon sokaig bent kellett lennem, aztan mikor hazaertem kiborult, hogy miert nem foglalkozom vele, miert nem fekszem le vele, es hat biztos nem szeretem, stb.


Ti voltatok mar hasonlo helyzethen? Hogyan kezeltetek, Talan beszelnem kene vele, hogy igy megfulladok. Azt erzem megfojt a szeretetevel. Ami tudom jo dolog, de mar azt erzem terhes nekem es oszinten szolva mindig akaratosan, hisztivel erte el a dolgokat nalam, es en engedtem, hogy ne kinozzon mar azzal, hogy folyton haragszik, neheztel ram, ha nem ugy tortennek a dolgok, ahogy o szeretne. Mindig azzal "zsarolt", hogy ha nem teszem meg ezt meg azt, akkor nem szeretem, stb. Nagyon szeretem ot, de felek, hogy igy elveszitjuk egymast, en nem birom az erzelmi zsarolasokat, a ramtelepedest.


Koszonom valaszotokat!



2016. jún. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

menekülj tőle!

komoly kötődési problémái lehetnek, valamit nem kapott meg gyerekkorában vagy a párkapcsolataiban sérült.

mit tudsz a korai éveiről, szüleivel való kapcsolatáról?

durva lehet, sok erőt neked, és szerintem pszichológushoz kéne őt irányítani, ez nem normális viselkedés.

2016. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Voltam ilyen helyzetben korábban, de sohasem működött végül a dolog. Nekem a volt olyan párom aki folyton hivogatott és egyszerűen már annyira untam, hogy azt hittem eltöröm a telefonom, de ezt nagyon rövid időn belül le is zártam. A másik ilyen 1 évig tartott, a volt párom minden nap találkozni akart velem, akár 5 percért is képes volt hisztizni, még akkor is, ha nekem ezért egy órát kellett utaznom. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de az ilyen kapcsolat nem egészséges. Én azt javaslom, hogy jobb az ilyeneket hamar lezárni, mert a végén már én is azt éreztem, hogy megfulladok tőle.

24/L

2016. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Jezusom... tudod, ki maradna ezzel a fickoval egyutt. Ha te igen, akkor ne panaszkodj. Megvaltozni ugyse fog.
2016. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ha tényleg nagyon szereted,akkor fel kell hoznod neki a terápiás kezelést,mint lehetőséget,mert ezt megbeszélni sajnos nem lehet,mivel neki ez a normális.

Ha ez megvan és eljár kezelésekre érdemes még adni neki egy kis időt,hátha javul a helyzet.

Ha nem jár vagy tovább súlyosbodik a helyzet akkor sajnos menthetetlen.

2016. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!