Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy észhez térjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés
A párom teljesen biztos benne, hogy én sosem hagynám őt el, és hogy mindig mellette leszek. A vitáink során éppen ezért elég sok mindent megenged magának : csúnya beszéd, telefonszám letiltás, stb. Rá szeretném ébreszteni arra, hogy elveszíthet, és hogy nem kényelmesedhet ennyire el. Mit tanácsoltok?
2018. szept. 13. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele most erre mit lehet mondani? Azért enged meg magának ilyeneket veled szembe, mert hagyod magad megalázni ezekkel.
2018. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk beszélgess el vele erről.
2018. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Labtorlo az labtorlo marad. Majd a legkozelebbi kapcsolatodban odafigyelsz arra, hogy igenis legyenek elvarasaid a masikkal szemben.
2018. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért biztos benne, hogy bármit megtehet, úgy sem hagyod el, mert így is van. Különben mar megtetted volna.

Hagyod magad alázni, és még foggal körömmel ragaszkodsz is hozzá. Akkor most így most vársz?

Legyenek elvárásaid, legyen önbecsülésed, és akkor mas se fog labtörlőnek használni.

2018. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha már játszmázásra kényszerülsz, az már halott ügy. Én nem kezdenék semmit, inkább zárnám a soraimat a helyedben.
2018. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt már elphasztad ( bocs).


Mondjuk szerezz egy kis tekintélyt magadnak, mert ezek szerint nem sok van... Ezt már ott elrontottad, hogy amikor ezek megtörténtek vele, te hagytad. Utülag mit akarsz most csinálni? Ő már tudja, hogy veled megcsinálhatja ezeket, hiszen eddig nem akadtál ki.


Én a telefonszámtiltásnál hagytam volna ott. HA megbezséljük, akkor pedig jelzem neki, hogy ez egy volt, és ilyet nem csinál velem. A következő lesz a 2., és az utolsó ilyen, de ha megint bejátssza, akkor részerdől mehet, amerre lát. Vegye csak utlimátumnak.


Ennyi. Nekem is volt anno olyan viselkedés, amit nem tudtam volna sokáig tűrni, jeleztem a barátomnak, hogy ez 2-szer már előfordult, ésmmár egutóbb is szóltam. A harmadik lesz az utolsó, mert nem vagyok hajlandó ilyet elviselni. Érdekes módon sokat javult a helyzet.


A fenti mondjuk nyilván csak akkor működik, ha be is tartod a szavad. Mert ha scak a szád ját, akkor megint csak nincs tekintélyed és a kutya sem vezs komolyan. Szóval tratsd is be amit mondasz, különben nem sok érelme van. Ki kell tudni állni magadért.

2018. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

U.I


Perzse nem biztos, hogy a másik tisztelni is fog, de ezzel szembe kell nézned... Máshogy nem megy. HA rosszul bánik veled, és a fenti után is megcsinálja, hogy xarik a fejedre, akkor nyilvánvalóan nem szeret. Tehát akkor szépen ott hagyod.


A végerednény ugyanaz: nem kell hagyni, hogy rosszul bánjanak veled.

2018. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Láthatóan igaza van, hisz most is azon szenvedsz, hogy nem akarod elhagyni. Elmondom, az én párom is biztos benne, hogy nem hagyom el, együtt maradunk, de ezt nem úgy fejezi ki, hogy megaláz, hanem hogy megkérte a kezem. Szóval dönts, milyen férfit akarsz? Aki csak azért, mert szereted kihasznál, vagy aki megbecsül? Ha az utóbbira vágysz, van egy rossz hírem: nem a megfelelő ember mellett vagy.
2018. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor fog rádöbbeni ha otthagyod.
2018. szept. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!