Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a terhes barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a terhes barátnőmmel, hogy végre észhez térjen?

Figyelt kérdés
A barátnőm három hónapos terhes az előző barátjától. Megbeszéltük, hogy nem tartjuk meg a gyereket, de megszüli, mert az élet mindenkinek jár, és majd örökbe adjuk. A barátnőm pedig teljesen meg van hülyülve, iszik, cigizik, minden hétvégén szétcsapja magát bulikban. Próbáltam vele beszélni erről, elmagyaráztam neki, hogy szellemileg és lelkileg is visszamaradott lehet gyerek a viselkedésétől, de se hall, se lát, folytatja. Azt mondta, hogy őt nem érdekli, úgyse a miénk lesz.
2017. márc. 6. 11:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Hogy szedtél össze ilyen visszataszító nőt?
2017. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

én ilyen idióta nőszeméllyel biztos nem maradnék együtt...

érzéketlen gyökér p1cs4...már bocs a kifejezésért...


24F

2017. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
A legjobb, amit tehetsz: MENEKÜLJ!!!
2017. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Léojél.le.Ha meg azt mondod hogy szereted akkor te választottad.Sok sikert!
2017. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
ha ugy nezne ki nint egy szuper model akkor se kene..34f
2017. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Miért az ilyen selejtes agyúaknak jön össze a gyerek? Én meg aki már mióta próbálkozom, egészságesen élek, nekem nem jön össze.,...ilyenkor igazságtalannak tartom az istent
2017. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Pontosan ezért nem szülnék gyereket, ha nem akarom őt felnevelni. Valahol érthető a viselkedése, hiszen 9 hónapot fog rááldozni egy benne növekvő életre, akit nem is akar. Hazavágja a testét, hormonháztartását... Bölcsebb lett volna elvetetni, mert most nagyon nehéz lesz megváltoztatni a viselkedését, már ha sikerül egyáltalán, és kikerül egy fizikailag is sérült baba, akit nem valószínű, hogy örökbefogad bárki is, sorozatos kiközösítéseket kap, ami lelkileg is tönkre teszi... És igen, az élethez mindenkinek joga van, de ez így inkább lesz szenvedés, mint valódi élet. Vidd el pszichológushoz, és ha semmi sem segít, amennyire tudom vannak alternatívák a kaparáson kívül, amivel meg lehet szakítani a terhességet később is, indokolt esetben. Márpedig ha pszichológus se tud segíteni, és ilyen irányban halad, akkor ez eléggé indokolt lesz.
2017. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
6#Neki ezt kell megtapasztalni,neked meg azt hogy nehezebben jon ossze a baba.Vagy nem is attol az embertől kellene hogy legyen,azert próbálkozol mind hiába.
2017. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%
Szegény lány. Vidd le pszichológushoz, mert tuti van valami ideigkenes kattanása.
2017. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Sokat nem tudsz tenni, sajnos pszichológushoz csak önként mehet, nincs kényszerkezelés, ezért tehetetlen a család, a függő van köztük.Nem tudom mit ehet ilyenkor tenni talán keresd fel a gyermekvédelmi hivatalt, vagy egy szervezetet, és kérdezd meg, mit tudnál tenni.


(Amúgy az apa lemondott a gyerekről? Mert az ő beleegyezése is kell, hogy örökbe adjátok.)

2017. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!