Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megcsal?

Figyelt kérdés

Elég furcsa dolog történt.

A pasimnak egy nagyon jó haverja jött haza, mert Bécsben dolgozik a srác, és 3 havonta tud haza járni 1 hétre, így találkoztak végre.

(Azt tudni kell, hogy mi még nem élünk együtt, és heti 2x van alkalmunk együtt aludni munkabeosztás végett-szomorú, de ez csak ideiglenes).

Mondtam a pasimnak, (mert eredetileg velem lett volna este) hogy jó-e az, ha napközben van végig a sráccal, este meg velem, erre szó szerint RÁMFÖRMEDT(pedig én normálisan tettem fel a kérdést), hogy ő mindig este találkozik a haverjával, és én ezt hogy gondolom, hogy neki magyarázkodnia kell nekem. Mondtam neki, hogy nyugodjon már le, mi a baja, csak megkérdeztem, elfogadom a nem választ de ő egyből nekem rontott. Ezután még ideges volt egy fél óráig rám.

Utána jött a legfurcsább dolog. Eljött a találkozás napja, és a pasim kocsijában volt egy pulcsim már 1 hete, mire a pasim rámszólt, hogy vegyem már ki a női pulóvert az autóból. Gondoltam biztos bebeszélem magamnak.

És utána jött a fő dolog:

találkozott a haverjával, és felhívott, hogy ő nem lesz elérhető egy ideig, én ne keressem, majd ő fog engem. Mondom jó, magától értetődő, hogy nem zavarok, de miért, mit csinálnak? Erre annyi volt a válasza, hogy semmit, és letette a telefont.

Ráadásul 0-24-ben a messengert nyomogatja, még vezetés közben is felmegy, sőt volt, hogy 5 percet telefonáltunk, rezgett a telója(hallottam a telefonálás közben), erre mondta, hogy várjak, és képes volt megnézni, ki írt neki, ahelyett, hogy megvárta volna míg befejezzük azt a röpke 5 perces beszélgetést.

Őszintén, túlreagálom, vagy legyek résen?


2018. szept. 14. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Egy biztos, nem te vagy a nő ennek a férfinek a lelkében.

Ez 100%.

2018. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura a srác, bár nem feltétlenül csal. Tisztelni szerintem nem tisztel, ebben az egyben biztosak lehetünk.


Van még ilyen fura sztorid? Telefonját dugdossa, nem engedi ki a kezéből? Eltűnöget órákra úgy, hogy nem tudod mit csinál?

2018. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, kb. nyár eleje óta. Eltűnik, nem tud hívni engem, de facebookon fent van, késő este hívja a haverja telefonon, ilyenek.

Órákra elmegy autózni, ilyenek. Amikor közöltem vele, hogy ha van más akkor mehet, közölte, hogy ő imád és sose csalna meg, inkább elhagyna de nem tenne velem ilyen rosszat, hogy átvág.

De kezdem azt hinni, hogy de.

2018. szept. 14. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm ezek viszont klasszikus jelek.. Esetleg azt a 2 napot, amikor együtt vagtok, ő szabja meg, mikor lehet? Ismered az időbeosztását a munkahelyén? Ezek után nekem már az is gyanús, hogy a munkájával kapcsolatban mennyire őszinte.



29n


(2-es)

2018. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor elküldtem volna a fenébe amikor megkérdezted ,,miért mit fogtok csinálni? válasza: semmit,, és rád rakja? Mennyen a fenébe az ilyen ne haragudj! Ki ez? Nem a kutyája vagy? Meg mi az hogy nem lesz elérhető!!! Küld a fenébe el azt mondom.
2018. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, a büdös életbe nem lesz egy normális hosszútávú kapcsolatod egyetlen férfivel sem, ha így fogsz viselkedni.

Ennek a pasinak is lőttek, és a következő,és az azt következőnek is fognak.


Nőként nem viselném el ezt a stílust magam körül. Pedig nekem rengetegszer telefonálnak, totál idegenek, akár még késő este/éjjel is, de a férjem egyetlen egyszer nem vette a bátorságot, hogy így merjen velem viselkedni ahogy te egy férfivel.

2018. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen viselkedés mögött, amit a barátod művel, a legtöbb esetben áll egy harmadik személy is, és most nem a barátod haverjára gondolok...
2018. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Ő nem tudom megnyugtat vagy éppen idegel, de a pasid nem valami illegális dolgot csinál (a haverjával). Bizniszel valamivel....ilyesmi. Tudod miből van pénze ahhoz képest nem túl sok van neki mint amit keres tudtoddal???

Ha ez kizárt akkor megcsal...

2018. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy megcsal vagy valakit simliskedik. Amit előttem szóló írt. És attól is lehet ideges.
2018. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem Ferinek hívják véletlen?
2018. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!