Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem vagyok féltékeny tipus de ugy érzem hogy megcsal a pasim az lehet igaz?

Figyelt kérdés

Hiaba probalom magamnak bemagyarazni megis ugy érzem. Veletek volt már ilyen?

18L


2017. dec. 5. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt érzed így? Csak úgy vagy van alapja?
2017. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

De ismerve a korosztályod az lenne a furcsa ha nem így lenne.


De annyi biztos ha nem tudtok egymásban bízni akkor az megágyazza a szakítást.


Féltékeny típús lettél de a megérzéseid szerintem nem a semmiből jöttek furán viselkedik a Józsi gyanus dolgai vannak.

2017. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb mai kapcsolat 2 emberből áll: aki megcsal és akit megcsalnak.


Fényes kilátások.

2017. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En totálisan megbíztam benne amig nem lett szokatlan a viselkedése. Vagyis pont az hogy semmi viselkedést nem latok mert tavkapcsba vagyunk es mar egy honapja nem találkoztunk. Addig masfel Hetente találkoztunk. Peddig egy településen lakunk. Eleinte a családjára fogta most meg h kiszeretett belőlem mert nem találkozunk. Meg vannak furcsaságok olyan a viselkedése mint a volt pasiknak aki megcsalt.
2017. dec. 6. 00:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt lehet csak én nem értem...

Távkapcsolatban vagytok, pedig egy településen laktok. Eddig a szüleire fogta, de most azt mondja kiszeretett belőled.

Akkor mi is a kérdés? Megmondta, kiszeretett.

2017. dec. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat <-> egy település? Ezt fejtsd ki kérlek.

Elmondta, kiszeretett, lehet más is a képben van, de teljesen mindegy, ha már nem szeret, nem akar veled lenni, lépjetek tovább.

2017. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!