Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől alakult ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől alakult ki ez a flörtölős "trend"?

Figyelt kérdés

Legalább 10 olyan kérdést olvastam az elmúlt hónapban, hogy a pasi flörtöl és szexuális tartalmú beszélgetéseket folytat a barátnője mellett. Még akkor is, ha éppen összeköltözés előtt állnak. Ugyanez volt a gond az én kapcsolatomban is. Azt látom, hogy ez mára általános probléma lett.

A pasi ilyenkor miért nem szakít és dugja végig a fél várost? Miért kell a másikat full kreténnek nézni?


2018. szept. 16. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Bár én nem csinálom ezt barátnő mellet és nélküle sem, de azért meg tudom ezt válaszolni. Vannak akik igazából sosem úgy szeretnek egy nőt mint ahogy azt gondolná az ember abból amit mutatnak vagy mondanak. Kell nekik egy nő, mert hiányát érzik, kell az állandó, stabil szexpartner. Előadják azt amit a nő hallani, látni szeretne, hogy úgy érezze valóban fontos ennek a férfinak. Valójában ő csak egy eszköz akivel ki lehet elégíteni a vágyakat, el lehet vele tölteni a szabadidőt stb. Viszont nem tartoznak hozzá valódi szoros érzelmek, nem él benne egy erős kötelék a nő iránt. Sok ilyen férfi jellemében mondhatni gerinctelen ember, egy senkiházi.


Közben keresnek másik nőt, új kalandot. Másik nő más test, más jellem, más erotikus gondolatok. Nem dobják a stabil puncit aki mindig várja őket otthon, mert amikor nincsenek kalandok, akkor nehéz idők jönnének.


Nem minden férfi ilyen. Azt biztosra veszem, hogy minden férfi eljátszik egy másik nővel gondolatban naponta kétszer, ha van nője, ha nincs. Ezzel nem lehet mit tenni és ez nem is probléma. A gond akkor van amikor az adott férfi jelleme olyan, hogy képes tenni ezeknek a gondolatoknak a megvalósításáért. A kevésbé gyenge jellemek csak írkálnak más nőknek és közben azon élvezkednek, hogy miként tudnák magukévá tenni az adott nőt. Akikben semmi tartás nincs azok képesek félredugni is.


És ez nem csak a férfiaknál létező jelenség. Nők között is bőven van ilyen. Bár ott szerintem kevesebb esetben kezdik ők a kikacsintást. Inkább csak benne vannak a flörtölésben amikor egy másik férfi kikezd velük.

2018. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Azt látom, hogy ez mára általános probléma lett."


Mindig is volt ilyen, es most sem mindenki ilyen.

2018. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Internet és az infokommunikáció átka. 1 perc alatt megvan az illúzió, ráadásul millió ember gondolkozik úgy, hogy felnézek a netre és csajozok/pasizok a párom mellett. Ezért halott ügy a netes társkeresés is. Ott mindenki 5-10 kapcsolattal rendelkezik, kizárt hogy téged komolyan vegyenek. Aztán sürgetni is kell a szexet, mivel addig ütik a vasat még meleg.
2018. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!