Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A flörtölős típusú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölős típusú pasi egyben megcsalós is? A nőkkel indított dumcsikból indulnak a megcsalások?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismerkedem egy pasival, aki benzinkúton elcsacsog (vihog, viccelget, tehát nem nagyon van jobb szó) az eladó hölggyel egy bulvárlap címlapjáról, pincérnőnek méltatja, hogy ilyen későn még dolgozik, ha új barátnőm keveredik a társaságba, mindig ő az, aki a legintenzívebb érdeklődéssel sztorizgat vele. Mindezt a jelenlétemben. Én ilyenkor várok, mosolygok, nem szólok. Ő pedig olyasmit közvetít, mintha nekem kb. büszkének kellene lennem arra, hogy ő mennyire kedves társasági ember és milyen jó személyiségű párom van. Ő azt mondja, szeret magából figyelmet és pluszt adni, ennyi a válasz. De idegesítő és vajon, ha nem vagyok ott ez tovább megy/tovább mehet? Ha látok "nagydumás" férfit, az mind kicsit olyan is, hogy nem lheet egyedül hagyni egy nővel....

2016. febr. 23. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
nem feltétlenül kell tartani tőle, hogy meg fog csalni. vannak pasik, akik tényleg csak kesvesek másokhoz és hűségesek a párjukhoz. viszont ha meg olyan típus, aki megcsal, akkor ugyis meg fog csalni. ezt nem tudod kivédeni. ráadásul a leghűségesebb pasival is előfordulhat, hogy félrelép, még akkor is, ha egyébként hűséges típus és sosem gondolnád. szóval ettől nem sok értelme van tartani, mert megelőzni és megakadályozni úgysem tudod és a rettegéssel csak tönkreteszed a kapcsolatot, mielőtt még magától tönkremenne...
2016. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát persze
2016. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem csak fiú barátaim vannak szinte, mindegyikkel kedvesen el tudok csacsogni (sőt el is szoktam nagyon sokszor) mégsem csalnám meg a párom soha.
2016. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasi kuka, ha megcsalós, ha nem. Már az is elég megalázó, hogy a jelenlétedben flörtölget más nőkkel, nálam már ez is szakítóok.
2016. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem lenne megcsalós, csak szereti a hölgyeket,és szeret velük beszélgetni, kedves,és udvarias.Ilyen az én férjem is.Viszont sok nő félre értelmezi ezt a viselkedést, és jelnek veszi.

Ha rástartol valamelyikük a férjedre emiatt, nem biztos, hogy visszautasítja, már csak "udvariasságból" se...érted az iróniát...? Bár azt mondják amelyik kutya ugat...

Nem biztos, de nagy a valószínűsége,mert ebből indulhatnak "mélyebb" beszélgetések is,sajnos...

2016. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek az 5-el!
2016. febr. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, hogy ilyen kis kedvességekből indul, hogy aztán az egyik fél továbbgondolja. A másik meg pont vevő rá és már le is beszélve a következő és immár nem spontán találkozó.
2016. febr. 24. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez összetettebb dolog. elég sok mindentől függ, hogy két ember egymásra hangolódik és lesz köztük valami, vagy nem. főleg, ha valaki kapcsolatban van, akkor egyáltalán nem csak a másikkal csevegés és nyitottság befolyásol.

nagyon fontosak az alap személyiségjegyei, mennyire hűsérges, mennyire ragaszkodó, mennyire kényelmes, stb. persze az is fontos tényező, hogy a meglevő kapcsolatban mennyire boldog, mennyire elégíti ki az igényeit (a tudstosakat és a tudattalanokat is). sokszor egyáltalán nem azok az ember valós vágyai, amiket annak mond, vagy éppen gondol. mindenki stabilitást és biztonságot szeretne, de szükség van valamennyi bizonytalanságra, titokzatosságra, rizikóra is, hogy egy kapcsolat működjön. a csábító sok esetben pont ezt az új izgalmat hozza, izgatja a vadászösztönt, megszerezhető vajon? megy még a vadászat? ha a kapcsolaton belül nincs meg ez az izgalom, akkor kívül keresi az ember, mert a felszolgált kaja is finom, meg kényelmes, de oda a vadászat izgalma...

2016. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

érdemes megnézni Helen Fisher TED beszédét szerelem és megcsalás biológiájáról - van magyar felirat is:

[link]

2016. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mèg nem meríti ki a megcsalás fogalmát. Abszolút tipusfüggő ki hogy beszél. Az exem csendes volt sosem beszélt igy senkivel mégis folyamatosan csalt csak másképp flörtölt. A mostani párom nagy dumás és simán eldumcsizgat igy,viszont az első pasi akiért tűzbe tenném a kezem hogy sosem csalna meg. Eleve ott vagyok vele és valahogy bele is szokta szőni hogy "ezért imád a menyasszonyom is" szóval egyértelműsíti is hogy hol a határ. És ez nekem igy tök rendben van abszolút nem vagyok féltékeny.
2016. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!