Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nőknek irogat perverz dolgokat, es meztelen kepet ker toluk. Miert?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk egyutt, mindent megadok neki az agyban es ezt hangoztatja is. Olelesekbol csokokbol sincs hiany sosem . Az egesz csaladja es baratai ismernek es szeretnek is. De.. tobbszor is lebukott uzenetekkel hogy 20-40 eves koru noknek irogat es ker toluk bikinis vagy meztelen kepet. Most megint lebukott. Es teljesen tanacstalan vagyok mert mar nem birom egyszeruen lelkileg. Baratai szerint es szerinte is orvoshoz kellene fordulnia, mert elmondasa szerint nagyon szeret, velem kepzeli el a jovojet, gyerekrol hazassagrol beszel...de azt mondja orvosi segitsegre van szuksege. Nemrudom mennyi valosag van emogott... De mit tegyek? Milyen orvos segitseget lehet kerni ilyen esetben?

20/L 25/F



2018. ápr. 25. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Neked kellene segítség...Többször is előfordult ez már, de te még mégis vele vagy? 20 évesen ne egy ilyen pasira pazarold el az idődet könyörgöm. Nekem ez már a megcsalás kategóriába tartozik. Hagyd ott, amilyen gyorsan csak lehet.


22/L

2018. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem az e emel jársz? :D


Ő azzal takarózott, hogy ez egy szenvedély betegség. El is hittem, de csak a naivságom használta ki.

Még lepődnék, ha a barátod nem ezt tenné.


25/N

2018. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Te még a szemétláda párocskádnál is betegebb vagy, hogy ezt eltűröd és még nem raktad ki a szűrét.
2018. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Hahha. Ha olyan ostoba vagy, hogy ezt beveszed, akkor meg is erdemled azokat a megalaztatasokat, amiket kapni fogsz meg ettol a faszitol. Nem is ertem, hogy ilyeneket mikor van idejuk vegig mondani? Nalam mar reg le lenne tiltva mindenhol, es ugy kezelnem, mintha egyszeruen nem letezne. Nem hogy ilyen ostobasagokat vegighallgassak.
2018. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az a baj iszonyatosan szeretem, es tenylwg nala jobb es odaadobb embert nem ismerek. Mindent megtesz amit csak tud, mindig. Egybol pattan ha kerem es nagyon sok szeretetet tud adni. Es a baratai is igy velekednek rola. De ez a deffektje nemtudom mi, vagy mit lehet vele kezdeni. Beszeltem egy baratjaval, es regebben is voltak hasonlo esetek egeszen 16 eves korara visszanyuloan. Es elmeletileg tetlegessegik sosem fajult mert eleg visszahuzodo tipus. Nem voltak kalandjai, mert regebben tipikusan az az ember volt aki mindig hatul kullogott es szivatta mindenki. Tudom mert egy gimibe jartunk. Es nemtudom miez nala...
2018. ápr. 25. 13:21
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Előzőkkel értek egyet. Te vagy a buta mert tűröd. Még, hogy betegség..meg orvos kell..:)))

Aztán legfeljebb kijelenti, hogy gyógyíttatja magát, viseld el még évekig amíg kigyógyul, évek múltán meg azt, hogy ő igyekezett de nem segitett a terápia, amiről ő persze nem tehet hisz ő sajnálja a legjobban..

Kamu. És házasság meg gyerekek?... no ha ilyen házasságot akarsz meg ilyennel gyerekeket akkor rajta.

2018. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha ehhez van gusztusod, csak tessék.
2018. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Te miert gyulolod magadat ennyire, hogy ez eleg? Hogy egy ilyen szaralakot is odaadonak nyilvanitasz? Miert csinalsz magadbol labtorlot? Becsuld mar magadat tobbre!
2018. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológusra van szüksége, ha ez tényleg függőség nála. A helyedben lehet, hogy inkább lelépnék. Ha 10 éves házasok lennétek, az más, de 20 évesen egy beteg emberrel bajlódni... Ha egyáltalán beteg, mert lehet, hogy csak szívat ezzel.
2018. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadnak is hazudsz.

Csinálj egy profilt kamu fotóval és írj rá. Nagyon gyorsan ki fog derülni, hogy minek írogat idegen nőknek...

2018. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!