Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a megsértődésem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a megsértődésem és a bizalmatlanság? (Meztelen képek a telefonon)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálok nem túl hosszú lenni. Fiatal lány vagyok.Egy férfival együtt voltam kb 2 évig (sokáig távkapcs volt) de részben emiatt szétmentünk,de ez komolytalan volt, mert ugyanúgy "együtt vagyunk"csak nem hivatalosan.A hatalmas korkülönbség ellenére is klappol(t) minden,jól megvoltunk.Voltak hullámvölgyek persze.Beszéltük hogy mivel nincs jövőnk,ha jön valaki,akkor megbeszéljük és csak barátok leszünk.Nyáron sokat járt egy balatonparti helyre,nem is zavart.(Itt leszögezném hogy NEM vagyok féltékeny típus!!) Aztán kiderült hogy "összejött"egy nővel (értsd:alkalmi) és volt hogy mondta hogy Pestre megy várásolni,de a csajnál volt 3 napig.Illetve hogy hiába hívtam,lement hozzá,volt hogy a csaj jött oda ahol lakik egy hétre.Persze ez nagyon fájt(első szerelmem is plusz) mivel egy szót nem szólt róla.Végülis "elvileg"nem jött be neki a csaj,abbahagyták.Volt hogy egy hónapig nem kommunikáltunk,ő nem is keresett, és kerestem.Megenyhültem,újra "összejöttünk" (tudom,hülye vagyok stb) Azóta jópár hónap eltelt.Egyszer megnéztem az órát a telóján, és láttam egy ilyen üzenetet hogy "Nem tudom te hogy vagy vele,én tudnálak szeretni" Kiakadtam,mondta hogy nem ír vissza neki.Utána amikor keresett egy képet, láttam hogy van külön mappája a nőnek.Mondta hogy nem törli ki,mert engem se törölt ki "szakítás után" (?) Megint megenyhültem,megint 1-2 hónap.Persze a fejemben az a mappa ott motoszkált.Most voltunk nyaralni,szüleim jól elvoltunk.Elküldött a telójáért.És igen, szégyellem magam de belenéztem.Tudom,sunyi dolog,és meg is bántam,de azóta zavart az a mappa,pedig sejtettem a tartalmát.Tele volt meztelen képekkel,különböző pózokban.Gyorsan kiléptem.Nem szóltam semmit,igyekeztem ugyanolyan lenni,de persze hidegebb lettem,most nem érti mi bajom.Nem tudom kinek mondjam el,a barátaimnak nem igazán bírják őt.Szerintetek nagyon gáz hogy megnéztem?Nem vagyok ilyen. Ti mit tennétek? Mit gondoltok? (bocsi hogy hosszú)

2018. máj. 19. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha nálad ez a "minden klappolt" kategória, akkor el sem merem képzelni, hogy milyen, ha nem klappol minden...

A kiakadásod nem jogos, mert a vak is látja, hogy csak a szex miatt van veled a hapsi és nem szeret.

2018. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
+ Csak annyit írnék, hogy ez így elég gonosznak mutatja be. Ő bármilyen hülyén hangzik kedves és gondoskodó,szeretjük is azért egymást,ez az egy ami számomra megbocsáthatatlan.Tudom hogy azért is tette mert nincs jövönk,de minek tartogatja a képeit? Másrészt az is zavar, hogy én csak olyan fiúkkal találkozok akik vagy hülyék vagy csak lefektetnének,és ez is játszhat,hogy ő meg hipp hopp talál magának ágypartnert, úgy hogy közben én már az elejétől igyekszek minél "jobb lenni" az ágyban,hogy boldog legyen ott is,holott én nem érzek semmit (lehet impotens vagyok)
2018. máj. 19. 21:14
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Küldd el a képeket a Napisz#rnak. Hálás fogadtatásban lesz részük a képeknek. :D
2018. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Te csak egy tartalék dugó pajti vagy neki, amit nem is nagyon titkol.
2018. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Kedves, gondoskodo... bele sem merek gondolni, milyen szarzsak ferfiak vesznek korbe teged, ha mar ez a fereg is siman kedvesnek mondhato a szamodra. Szegenykem :(
2018. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Wao,szóval nalad a "minden klappol" alatt azt kell érteni,hogy a pasi (mert nem nevezném a párodnak) lefekszik bárkivel,összejárogat,ürítő zsák szintjébe se vesz téged és emellett te kedvesnek es gondoskodónak tartod. Amit leírtál azok a tények. Jó reggelt Csipkerózsika! Azt hiszem a mosogatónk alatti rongynak is jobb sorsa van... Ha neked ez megfelel szíved rajta,de szerintem durva mazo hajlamaid vannak.
2018. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, várom még ha ír valaki! Hozzászólóknak annyit,hogy elégé dugópajti és kihasználás jön le ebből az írásomból.Bár volt néha ilyen érzésem, fontos hogy SOSE erőltette a szexet,sokszor mondja hogy ne,mert tudja hogy nem jó,és az elsőre kb egy évig várt,és ez az eset kb 4 évi ismeretség után 1szer történt meg,ettől persze nem sokkal jobb,de fontosnak tartottam mondani, hogy nem olyan vagyok,aki egy hét után odadobja magát,és ő se nagy casanova. Utolsó válaszoló:Tényleg fura felhozatal. Próbálkozok,hogy ha én találkoznék valakivel,könyebb lenne az elválás.De tényleg mindig hihetetlen alakokkal találkozok
2018. máj. 19. 22:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem ez így nagyon sánta... Szerintem azért dőlsz be neki, mert első kapcsolat. Plusz, ha még a korkülönbség is hatalmas... Hát... Szerintem az orrodnál fogva vezet.
2018. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

" SOSE erőltette a szexet,sokszor mondja hogy ne,mert tudja hogy nem jó,és az elsőre kb egy évig várt,és ez az eset kb 4 évi ismeretség után 1szer történt meg"


Persze... Csak közben ő gondolom mással szexel(t) :DDD

2018. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Legkésőbb az sms megtalálásakor ki kellett volna tenned.


Kislány, tudom, hogy fáj, de kihasználja, hogy naiv, kapcsolati téren még "butuska" ( nem bántásból írom) vagy.

Őszintén, jó neked, hogy megaláz?

Tudja, hogy bármit megtehet veled.

Az sms szövege alapján nem csak "alkalmi" vagy"futó kaland" a csaj. A "hatalmas korkülönbség" miatt úgy manipulál és használ, ahogy neki tetszik.

Gondolom, 20 -22 lehetsz maximum. Előtted az élet, tedd ki és keress egy korodbeli, kedves fiút.

Legyen picit nagyobb önbecsülésed :)

És igen, fájni fog, szenvedni fogsz ( látszik, hogy beleszerettél) de, hogy igazi felnőtt nő legyél, ki kell állnod magadért. Ezzel a férfival nincs jövőd.


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de, ha megteszed, amit kell, pár év múlva rájössz majd, hogy a felnövéshez meg kellett tenned :)

Sok sikert, legyen erőd! :)

30n

2018. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!