Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, miért jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért jött össze egy olyannal, amilyenről azt mondta, nem kedveli?

Figyelt kérdés

Remélem le tudom írni érthetően.

Az a lényeg, hogy tudjátok, vannak párok, ahol a nő temperamentumos, ellenszegül, felesel a párjával. Könnyen felpaprikázza magát, meg ilyenek. De ez nem azt jelenti, hogy rosszindulatú, még csak azt sem, hogy házsártos. Egyszerűen csak nagyon határozott, karakán, és hát ahogy kezdtem: temperamentumos.

Na. Aztán vannak másféle párok is, ahol a nő afféle bólogató kutya. Mindenben igazat ad a párjának. Afféle tévedhetetlen tökélyként kezeli.

És az a lényeg, páran beszélgettünk, köztük volt az a férfi is, aki nekem nagyon tetszik. És ez a férfi mondta, hogy ő nem szereti azt a nőtípust, amit elsőre írtam. A többi pasi meg pont azt emelte ki, hogy ők azt a nőtípust nem szeretik, amit másodikként írtam. És ezt így megjegyeztem infóként, hátha még később jól jön, amikor próbálom meghódítani, hogy nem szereti az 1. típusú, tehát a temperamentumos, vitatkozós nőket.

Erre... Lett barátnője. Ez már itt fáj. De most nem is az a lényeg. Hanem amit nem értek. Hogy a barátnője echte az 1. típus. Amire azt mondta, nem kedveli. Erre összejön egy olyannal? Akkor most hogy van ez? Miért? Vagy miért mondta, hogy nem kedveli? Mobdom: a barátnője echte az 1. típus. Vitatkozik vele, mindennel szembemegy, hangját is felemeli, ha ahhoz van kedve. Temperamentumos, lobbanékony. Ellenszegülős. Nem azt mkondom, hogy rossz ember vagy hogy házisárkány, csak hogy ilyen. Pedig kifejtette ez a férfi korábban, hogy NEM szereti az ilyen nőket, hogy bármit, csak ezt a típust ne. Erre egy ilyet felszed.


2018. szept. 20. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy felszedte, de a nő addig fog maradni, míg meg nem ismer egy olyat, aki harmonikus, lágy egyéniség, ugyanakkor acél keménnyé is tud válni helyzetek alatt-és mindezt egy darab cirkusz nélkül. Ha megérkezik neki ez a nő, 1000% hogy a jelenlegi repül. Azonnal.

baj ott van ennél a fazonnál, hogy nincs önbizalma, és hiába külsőleg jó, valójában fél a nőktől. Ezért tűr.

2018. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:


1, Maga sem tudja mit akar, behódol az első puninak, aki szembejön vele.

2, Rájött, hogy mégis tetszik neki ez a típus

3, Sokan épp azt mondják, hogy nem tetszik nekik, amihez tudat alatt vonzódnak

4, A nő temperamentumos természete ellenére sok jó tulajdonsággal bír


A konklúzió az az, hogy le kell tojni, hogy mit mondanak a pasik és lépni, amikor van rá lehetőség! Valószínűleg nem tetted oda magad, amikor volt rá lehetőséged.

2018. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nevezik kapcsolatfüggőségnek, Kérdező. Hiába szar a házasság vagy a kapcsolat, ha még ilyen se lenne neki, egyből zombiapokalipszist vizionálna.
2018. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akiknek egy harmonikus kapcsolat túl unalmas. Így akár tudat alatt is, de inkább egy nagypofájú, hisztis pcsába szeretnek bele. Hát, majd ha az idegei felmondják lassan a szolgálatot, úgyis otthagyja :D
2018. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor nincs parod elkepzelsz egy vmilyet.

Aztan jonnek szembe emberek es kozuluk van akiben megfog vmi es van akiben nem. O ebben a nagyszajuban talalta meg (jelenleg) akit keresett.(AKkor is ha szembemegy az eredeti elkepzeleseivel)

Siman lehet h nem itt kot ki vegul,de jelenleg mind kozul akit ismert,ot valasztotta.

Tok foloslegesen agyalsz ezen.Majd az ido eldonti h passzolnak-e.

2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!