Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Derogál egy orvos rezidensnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derogál egy orvos rezidensnek egy gimnazistával járnia? Beképzeltek az orvosok egyáltalán? Fogorvosok, plasztika sebészek. Kik a legönteltebbek? Miért azok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy derogál, de korkülönbség azért lehet sok.
2010. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

Az orvosok már egyetemista elsős koruktól önteltek.

És idővel csak rosszabbak lesznek. Tisztelet persze a nagyon kevés kivételnek.

Az orvosoknak a fogorvos nem orvos, a gyógyszerész már nem ember, a többit meg találd ki, hogy hol áll a rangsorban.

Ha orvosfeleség/barátnő akarsz lenni, nagyon sok türelmet kívánok, és készülj a gimiből az orvosira.

Ők egy külön kaszt, és nem nagyon tűrnek meg másokat maguk mellett.

Még a normális orvosokat is kigolyózzák. Testközeli tapasztalatból besélek.

Béke!

2010. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

nos, én orvosis vagyok. a rezidens ugye, aki már diplomázott,szakvizsgázik stb. ha elég intelligens vagy a korodhoz és az emberiséghez képest, olvastott, művelt, nagy szókinccsel, akkor nem hinném, h derogálna. a fogorvos végzettségét tekintve nem orvos, pl nem tudna vakbelet műteni, hasonlóképp én is csak azt látom, hogy a fog lukas... a gyógyszerész az anyagot adja a gyógyuláshoz, mi pedig a diagnózist. ezt tekintve kollégák vagyunk. nagynéném és nagybátyám orvos-tanár házaspár. miért jelentkezzen orvosira, ha nem az érdekli??

legyen érdekes személyiséged. az fogja meg az embereket. orvost, nem orvost egyaránt.

2010. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Vannak jó fej orvosok:) (L)
2010. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi idősen sztem akkor is nagy a korkülönbség. Egy rezidens minimum 25-26 éves, egy gimis meg 17...
2010. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

a férjem orvos, én nem. Az egyetem alatt ismerkedtünk meg, se ő nem volt beképzelt, se a barátai.

Most sebész (és senki nem közösíti ki) a baráti körünk nagyon tarka, vannak orvosok,mérnökök, van tanár és van asztalos.

Ja, és orvos család, tehát 4 nemzedékre visszamenőleg mindenki orvos.

Szerintem szörnyű hülyeség ez az általánosítás, gondolom olyanok mondják akik orvosokat csak orvos-beteg viszonyban ismertek meg.

2010. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

^^lenne hozzád pár kérdésem...


1. fogorvos vagy/leszel?

2. 6 év az egyetem, ugye? utána mi van? szakmai gyakorlaton vagy?

3. hány évig vagy szakmai gyakorlaton?

4. hol vagy szakmai gyakorlaton? mi szerint osztannak be?

5. szakmai gyakorlaton mondjuk ha 2 évig vagy akkor 2 évig ugyanazon a helyen? vagy 1 évet itt egyet ott?

Fontos lenne!!!

Köszönöm.

2010. jún. 22. 20:59
 8/25 A kérdező kommentje:
20:55-hez szólnak
2010. jún. 22. 21:00
 9/25 anonim ***** válasza:

Sajna igaz az orvosok fellengzése és tényleg lenézik a fogorvosokat :)

Tudom, mert családban van mindkettő és elképesztő heccelésekkel b@sztatják egymást.


Ha ő választotta a gimnazistát, akkor gondolom nem derogál neki...

2010. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
sztem a korkülönbség nem probléma én 18 vagyok a barátom 28 és nagyon boldogok vagyunk együtt már majdnem egy éve!
2010. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!