Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott rám a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott rám a barátnőm, mert állatkínzónak neveztem. Jogosan?

Figyelt kérdés

Nem írnék litániát az egészről. Annyi a történet, hogy a barátnőm vegetáriánus és van neki egy cicája akit szintén vegetáriánus életmódon tart. Ő azért nem eszik húst, mert sajnálja az állatokat.


Én erre megmondtam neki, hogyha sajnálja az állatokat akkor miért kínozza közben a saját cicáját?


23 éves lányról van szó.


2018. szept. 21. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Azt mégis hogy?

Tápot csak ad neki, abban meg van valami hússzármazék.

Egyébként meg nem minden macska és kutya bírja például a csirkét, elég gyakran okoz allergiát náluk (hiába erre vannak kitalálva akkor is).

Nyers hús alapból veszélyes a baktériumok miatt, persze van egy réteg aki csak így etet mert ez baromi természetes (csak a természet eléggé gyorsan szelektál).

2018. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso válaszoló: vannak vegetáriánus macskatápok, amiben nincs hús származék.


Egyébként egyetértek veled kérdező. Én vegan vagyok, de soha nem etetnem a macskámat vegánul. A macska ragadozó (nem mindenevő, ragadozó), muszáj húst ennie. Ezt megvonni tőle állatkínzás.

2018. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vega vagyok, csak akkor etetnem barmilyen allatomat a szemleletmodom szerint, ha azon az etrenden o semmi hianyt nem szenved. Tudtommal a macskak nem lehetnek vegetarianusok - ergo nem etetnem a macskamat vegakent.
2018. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kerdezo.
2018. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, az ilyeneket, mint a barátnőd, úgy meg tudnék rángatni. Rendesen felb$zom magam ezeken, nem hiszem el, hogy ember lehet ennyire hülye. Pedig sajnos de. Remélem szegény macska megszökik, és befogadja majd egy épeszű ember. Az ilyennek nem hogy macskát nem adnék a kezébe, de egy krumplit sem. És gondolom neki egyszer gyereke is lesz... Szegényt már előre sajnálom.
2018. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is vegetarianus vagyok, cicaim is vannak. Ok nem vegak :) De tudok jonehany cicarol, akiket speckó vegetáriánus táppal etetnek a gazdáik es tök jol vannak (persze biztos van olyan macska,amelyik nem tud atszokni). Szerintem el kellene vinni allatorvoshoz es felmeretni az egészségi állapotát, es akkor Te is meglatod hogy jogos volt-e a megjegyzésed rá:) Habar sajnos sajat tapasztalatom nincs, el tudom képzelni hogy vannak olyan vega cicatápok,amik minden szükséges tápanyagot tartalmaznak. A boltban kapható húsos tápok is csak elenyésző mennyiségben tartalmaznak húst!

Boldog egészséges életet kívánok a cicának es persze a gazdiknak! Remelem sikerül elsimitani a nézeteltéréseket:)

2018. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegán vagyok, de a macskámat (magas) hústartalmú táppal+konzervvel és alkalmanként hússal etetem.


Kutyákat elméletileg lehet húsmentes étrenden tartani, de macskákat semmiképp. Szegény cica :(

2018. szept. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 13 éves lenne, akkor még megérteném, de hogy 23 évesen hogy lehet ekkora idióta valaki. A macska ragadozó, a szervezete húsevésre van kifejlődve.
2018. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha vele maradsz. A barátnőd egy fanatikus állatkínzó. Ezen nincs mit szépíteni. Amúgy csak szólok, hogy már kezdődik a becsicskításod, nemsokára papucskormány lesz nálatok. Bűntudatot érzel a semmiért, elkezdődött a kondicionálásod. Nemsokára a te étkezésedbe is bele fog szólni, figyeld csak meg! Az ilyen messiás komplexusos világmegváltók nem kímélik a szeretteiket .
2018. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!