Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon megharag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon megharagudott rám a barátom 21/L

Figyelt kérdés
nehéz szakra járok és ebben a félévben minden összejött... 4 zh-m lesz egyszerre, le vagyok maradva a tananyaggal. Most van ugye ez a hosszú hétvége, családi programom volt, meg a barátommal is találkoztunk 2x az elmúlt 3 napban. de neki ez nem elég. mondta hogy ma hosszabb időre is látni akar, elege van abból, hogy mindig csak tanulok mostanában. mondtam neki, hogy jó találkozzunk. Viszont most kaptam egy emailt hogy a kutatásban amit csinálok újra kell írnom egy részt teljesen... ezt mondtam a barátomnak aki teljesen kiakadt, hogy nem találkozunk, ideges lett, elkezdett kiabálni.... Én is szeretnék vele lenni persze, de most ez a tanulás dolog nagyon összesűrűsödött és kicsit rosszul esik, hogy ő nem érti ezt meg...
2016. nov. 1. 10:07
1 2
 1/12 omdzsí válasza:
100%
Próbáltad már elmagyarázni neki, hogy mennyire fontos a tanulás? Ha nem érti még akkor mondd neki azt hogy ha nem tanulsz nem vesznek fel sehova és te ezrt tanulsz.
2016. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kutatok, teljesen megértem a helyzeted. De csak azt tudom mondani, hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt.

Baromi nehéz együttlenni olyasvalakivel, aki nem támogat ilyen helyzetben. Megértem persze a párodat is, veled akarna lenni, te meg folyton lemondod, de a kutatás ilyen, és ilyen is lesz (már ha később is folytatni akarod), ehhez pedig egy megértő partner kell. Mondd meg neki, hogy tudod, hogy rossz, de sajnos nem tudsz mit csinálni. Tegyétek át jövő hétre, vagy amikor kicsit jobban ráérsz, ésígérj be neki valami kiengesztelést.

2016. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
El kellene döntenetek, hogy kinek mi a fontos ill. mit tür el a másiktol. Egyáltalán, neked ilyen szoros beosztás mellett minek kell "barát"? Értem, hogy 21 évesen már kell gondolkodni a párkapcsolaton, de arra idöt, energiát kell szánni. Az nem kapcsolat ha hetente egyszer odatartod neki. Föleg ha a másik fél ilyen "ideges, kiabálos".
2016. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy a baratod meg eleteben nem latott egyetemet vagy nehez szakot.
2016. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát valamelyiket be kell áldozni és tapasztalataim szerint érdemesebb a kapcsolatot. Olyat ritkán hallottam, hogy milyen kár, hogy anno elvégeztem az egyetemet és most jó munkám van.


Egyébként egy normális kapcsolatban a felek támogatják ezt. Én barátom pl valahogy sosem hisztizett amíg tanultam, pedig ez nálunk is azt jelentette, hogyha látni akart átjött és max nézte ahogy tanulok.


Ez nem örökké tart, egyszer a vizsgaidőszaknak és az egyetemnek is vége.


25L

2016. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Így van erről dönteni kell.

elég e neki ennyi, meg tud e elégedni ha x időt tudtok csak együtt lenni, neked elég mert te tanulsz és még fogsz is évekig.

Neki több idő kellene.


Működni fog e, vagy sem, mert ha ez így neki kevés és ez csak szenvedés neki , akkor nem biztos, hogy hosszú távon ez egy boldog kapcsolat lesz, mert a viták sokasodni fognak, és nem fogjátok megérteni egymást.

2016. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Be kell látni, hogy egy kicsit mindketten sárosak vagytok.

Részéről nagyon nem fair, hogy ilyesféle választás elé állít. Nagyon nehéz olyannal együtt lenni aki nem támogat- és még nehezebb olyannal aki még tulajdonképpen akadályoz is. Gondold át, hogy szükséged van-e erre.

Ezenfelül, talán neked sincs szükséged most barátra. Ha ilyen nagyon szoros az időbeosztásod és nem tudod neki megadni amire szüksége van, nem lesz egy boldog kapcsolat. Fájdalmas lehet és nehéz ilyesmiről dönteni, de érdemes lenne elgondolkoznod rajta.

2016. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Idén végzek Eltén jogot (szerintem nem kell magyarázni, hogy mi a helyzet a nehéz szakkal), a barátnőm fodrász, és mit ad Isten, meg tudtuk beszélni azt, hogy mikor, hol. Volt, hogy hétvége előtt, péntek éjjel tanultam azért, hogy a szombatomat vele tölthessem. Vizsgaidőszakban 4kor keltem, elmentem edzeni, hatkor nekiálltam tanulni, este 8ig toltam, 8ra jött, vagy én mentem hozzá, együtt voltunk 11-ig, másnap kezdés elölről. Persze, hálás vagyok, hogy ő rugalmas, de azért is rugalmas, mert én is mindent megteszek annak érdekében, hogy láthassam, például egy hosszú hétvégén eltölthessek vele egy napot. 24/F
2016. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez hülye. Ha fontos neked amit csinálsz, csak olyan barátod legyen, aki ezt megérti. Még inkább olyan, aki szintén hasonlókat él át. Ugyanúgy küzd valamiért az életében, ami sok idejét leköti. Ebben az életkorban ez természetes kellene hogy legyen.


Mindkét félnek értékelnie kell, hogy a másik a fennmaradó kevés idejét vele tölti. Minél kevesebb a szabadidő, annál értékesebb. Ha ezt ő nem veszi észre, hiába magyarázod, akkor hagyd, jobban jársz, ha magadra fordítod azt az időt. Kapcsolódj ki, bulizz, ismerkedj értelmesebbekkel.


22/F

2016. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány éves? Ő mit csinál? Csak mert ha idősebb és már dolgozik, akkor ő már lehet afelé kacsingat, hogy összeköltözés, közös élet kialakítása, szeretne megismerni jobban, amit nem lehet pár órában. Ez esetben ez is jogos, de akkor nem te vagy az ő embere. És van aki szimplán szeret több időt tölteni a másikkal, nem elég neki heti 2x 3óra, nem passzoltok ez esetben és ezt be kell látni.

Sajnos itt vagy kapcsolat vagy tanulás, különben te is ideges leszel mindig hogy nem találkoztatok úristen mit csináljak, hogy oldjam meg, stresszelsz, kötelességgé válik a dolog vagy a suli rovására megy...

2016. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!