Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban szokás kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban szokás kérni egymástól valamit születésnapra?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megmondani, hogy mit szeretnél vagy legyen inkább teljesen meglepetés.
2018. szept. 23. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Legyen meglepetés. A kíváncsiság addig is majd kifúrja az oldaladat, hogy vajon mit kapsz - szerintem sokkal jobb, mint az, ha előre elmondod az óhajodat és a kívánt dolog a nagy napon meg is érkezik - az túl kiszámítható.
2018. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, milyen az adott fél. Én szeretek kreatív dolgokat kitalálni és ügyködni a szülinapi ajándékon. A barátom ötlettelen, és addig nyaggat amíg meg nem mondom, mit szeretnék. Szerintem semmi gond ezzel, nem ezen múlik a kapcsolatunk.
2018. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Én egyszer azt kértem a "barátnőmtől", hogy többször ölelhessem meg ezen a napon, de alapvetően én már senkitől nem kérek semmit.


Feltételezve, hogy két ember párkapcsolatban van egymássál nagyjából csak tudja az egyik a másikról, hogy minek örülne.. például kedvenc parfümöt születésnapra jobb megvenni, mint egy tésztaszűrőt.

2018. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez pont a két embertől függ. Én nem szeretem a meglepetéseket. Sokkal jobb, mikor tudom, hogy a vágyott dolgot mikor kapom meg. Engem a várakozás is felcsigáz. Ha meglepit kapok, csak szenvedek, eddig soha senki nem adott olyat, amire vágytam.


Csak az a baj, amikor valaki saját magát vetíti ki a másikra. Én mindig megkérdezem, mit szeretne a másik. Van egy barátnőm, aki szereti a meglepetéseket. Nem mond soha semmit. De tudja, hogy én meg gyűlölöm a meglepiket, és leszarja. Kaptam egy nyanyás drága sálat, mikor olcsón tudtam volna mondani valamit. Neki elég nyers, már-már bunkó stílusa van, így mikor megkérdezte, miért nem hordom a sálat, megmondtam, hogy mert nem tetszik.

2018. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehet. Miert ne lehetne ?

Én mindig valami fuxot kaptam.

Mar untqm.

Jött a 40. Születésnapom.

És elmondtam mit szeretnék.

Egy pálcát kértem .

Így neki is könnyebb volt. Nem kellett agyalnia mit vegyen.

2018. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ötleteket szoktunk adni, így nem annyira nehéz. Pl tönkrement a hajszárítóm / pénztárcám stb.
2018. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Szoktam kérni, eddig minden barátom örült neki, hogy olyat tud adni aminek tényleg örülök. Ráadásul nekem egyetemistaként kevés pénzem van és meg kell néznem mire költök, szóval egy szülinapi ajándék sál, pulóver sem olyan, hogyha rosszat kapok “mindegy, majd megveszem magamnak.”
2018. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 peca1000 ***** válasza:
85%

Isten ments, hogy meglepi legyen.


Megkérdezem mit kér, azt kap (max. 5 EFt értékig).


Ha nem mondja meg, akkor virág-csoki kombó, oszt jó napot!


Ugyanígy elvárom, hogy megkérdezze, mit szeretnék.


Vagy megveszi, vagy beszáll valamennyi pénzzel, és én veszem meg.


Mert ha olyat kapok, ami nem kell, azt eladom a neten, vagy landol a kukába.

2018. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
#7. vagyok, én is úgy gondolom, hogyha meglepetésből olyat vesz, amire nekem nincs szükségem, az olyan, mintha nem kaptam volna semmit. (Kuka.... mégha én nem is dobom ki... rögtön)
2018. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szoktam időnként megjegyzéseket tenni a párom előtt, hogy de finom illata volt xy parfümnek, vagy de örülnék egy olyan tűzpiros rúzsnak, vagy egy hajsütővasnak. Eddig mindig megkaptam, amire vágytam. Nála már nehezebb kitalálni, mert ő nem tesz ilyen megjegyzéseket, viszont amikor ő videókat néz és én olvasok, azért oda szoktam lesni, hogy mi érdekli, mitől csillan fel a szeme. Így sikerült már meglepnek egy VR szemüveggel, egy szép órával, a legutóbb meg egy bluetooth-os transzmitterrel, vagy mi fene. :-) Szóval csak figyelni kell a másikra.

Konkrétan még sosem kértem szerintem, hogy légyszi'ezt és ezt vedd meg.

2018. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!