Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés vagy semennyi szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés vagy semennyi szex? Nálatok mióta van ez így?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal és az egyik legnagyobb félelmem, hogy el fog tünni az intimitás a kapcsolatunkból. Tudok több olyan kapcsolatról is, ahol abszolút semmi szex, de még egy csók sincs hónapok óta. Nálunk egyelőre nincs gond ezzel, de néha van, hogy fáradtak vagyunk mindketten és inkább csak összebújva filmezünk egész este.

Nálatok,ha hiányzik az intimitás mi az oka? Kb mennyi idő után jelentkezett ez a probléma? Lehet ezen változtatni?


2018. szept. 24. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez teljesen egyén és pár függő. Ami a legfontosabb, hogy ezt jelezd neki és beszéljetek róla, főleg ha neked ez hiányzik. Szerintem ha nincs mögötte semmilyen "tartalom", akkor ezt odafigyeléssel és kreativitással simán fel lehet pezsfíteni. 33/F
2018. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem hiányzik semmi, gyakran együtt vagyunk. Viszont tartok tőle, hogy egyszer mi is odajutunk, amit barátoktól hallok, hogy néhány év és semmi testiség nincs a kapcsolatukban. Azért is tettem fel a kérdést,mert kiváncsi vagyok,hogy ez másoknál is így ment?
2018. szept. 24. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 év után jelentkezett, egyik fertőzésből kigyógyulva már kaptam is el a következőt. Egyelőre tartós megoldást még nem találtunk, nagyon remélem, hogy majd fogunk. (Bő fél éve tart kb)

Addig marad a petting - azzal nincs gond :))

25/N

2018. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok!

Ne adj mások szavára e tekintetben. Az, hogy másoknál mi megy az egy dolog. Nekem is sokan mondták, hogy a megcsalás az normális egy bizonyos kor felett vagy együtt töltött év után. Ezzel szemben még sosem csaltam meg senkit életem során pedig hosszú kapcsolataim voltak. Van ismerősőm aki 25 év házasság után is heti 4-5 alkalommal van a párjával...szóval cask rajtatok múlik, szerintem ezen ne aggódj ;)

2018. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

6,5 éve vagyunk együtt.

1,5 éve 3 műszkba dolgozom így nálunk ritkultak a talik és persze a szex is. Hétvégente,illetve reggeles héten délután találkozunk csak így akkor van nemi élet.



Viszont nálunk ebből nincs probléma egyik fél részéről sem

2018. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Exemmel azután lett így, hogy ő úgy döntött nem akarja a kapcsolatot (kb 3 év után) de gyáva volt kimondani. Várta, hogy megunjam és én dobjam ki. Én egy dbig próbálkoztam, de aztán meguntam, egy dbig vártam, hátha jobb lesz, beszéltünk, pszichológus, párterápia minden lófax, aztán csak kinyögte, hogy őt ez már nem érdekli, és nincs kedve megjavitani, mert szerinte nem lehet. Kérdeztem, hogy akkor ez a fél éves kínlódás minek kellett de aztán nyugodt szívvel kiadtam az útját.
2018. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Volt exem, aki a bunkósága, mindent jobban tudó mentalitása miatt vált érdektelenné szexuálisan, gyakorlatialg mindenbe belekötött és ha nem volt igaza, akkor sem kért bocsánatot. Túl büszke volt.


Volt olyan exem is, aki kedves volt és intelligens, de a kapcsolat kezdete után ő úgy gondolta, hogy "már megfogott" és ezért ehet/ihat vég nélkül. Emiatt elhízott és inkább dugtam volna a farkam a darálóba, mint belé. Durva kifejezés, de durván is hízott el szegény..


Az aggresszív exes szakítást nem sajnáltam, az elhízásos szakítást igen, mert nagyon szerettem, de az ösztön az ösztön. Egy 130 kilos női testre az én cerkám nem áll fel. Meg nem is fogadom el azt, hogy valaki egy kapcsolatban elhagyja magát, mert az egy dolog, hogy ez engem nem hoz lázba, de nem kívánok 40 évesen özveggyé válni azért, mert a párom nem tudta letenni a cukros fánkot és a naplevezető söröcskét. (avagy ne tegye le, de sportoljon keményen)


A fenti eseteknél közös pont, hogy fokozatosan csökkent az intimitás. Mindkettőnél kb. a "2 hét alatt 1 szex" szintnél mondtuk azt, hogy na akkor hagyjuk a francba. Nem vártam meg soha a teljes kihülést.


Ha a hasonló történeteket el akarod kerülni, akkor ügyelj arra, hogy legyél kívül-belül vonzó a párod számára. Nem atomfizika. Az jó jel, hogy felmerült benned ez, mint kérdés. :)

2018. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Ejha, jól le lett pontozva az utolsó, de persze egyik lepontozó sem töcskölne 130 kilos testet őszinte lelkesedéssel. :D Szánalmasak vagytok.
2018. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom mit mondhatnék.Nalunk már 2 éve nincs szex(bizonyos okok miatt), csak petting, de mindig kívänjuk egymást. 150 kmre lakik tőlem,1 héten 1szer talizunk. 1 hónapban csak egyszer tudunk kettesben lenni, úgy hogy legyen intimitás. De megvagyunk nagyon jól. 😁 Keves lehet ezt így olvasva, de ettől függetlenül maga az intimitás jó, és a kapcsolat is teljesen mértékben.Neha vitäzunk. Beszéld meg vele őszintén, miért nincs úgy kezdeményezés, lehet csak löket kell, Mikor így fekszetek na en most akarnám ezt, hat tessek ott a lehetőség(de felsz hogy ő nem akar), támadd le. Általában ha nem vagytok öszinten közel egymáshoz lelkileg is, nem oldottatok fel.Le kell vetni a gátlásokat, kipróbálni ujjat, és merni.
2018. szept. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!