Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhatott, miért kellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott, miért kellettem neki, mi változhatott meg nála?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, a munkahelyemen van egy 38 éves nő, aki férjes de sehogy sincsenek meg...

Ő kezdett közeledni felém, én ezt viszonoztam is. Szép lassan eljutottunk odáig,hogy néhányszor lefeküdtünk és nagyon jóba lettünk. Viszont az utóbbi időben egyik napról a másikra teljesen megváltozott. Nem ír, nem beszélünk, ha kérdezek is hogy mi van alig válaszol.

Tudni kell még róla,hogy van egy szeretője is. Akível mostanság elég jóba van. Erről csak én tudok, mivel egyszer beleolvastam a telefonjába és hát láttam amit láttam...

Lehet,hogy mikor elkezdett felém közeledni épp rosszba vólt vele?Így gyorsan keresett valakit? És pont én voltam az?Nem tudom.

De elég érdekes,hogy miért kezdett ki velem,akár a fia is lehetnék.



2018. szept. 22. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

F.szt akart, megkapta, es tovabb allt.

Te mit akarsz ennel tobbet egy 38 eves ku.vatol?

2018. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én ezen nem agyalnék túl sokat, mert nagy valószínűséggel ő sem tudja pontosan mit akar! Nagy fiú vagy már ahhoz, hogy ezen túllépj! Örülj hogy összejött, megvolt, kicsit tanultál a dologból. Ennyi! Lépj tovább, ne agyalj!
2018. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Végiggondolta, hogy a veled való kapcsolatnak nincs jövője. Csak szórakozott.
2018. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neki csak pár alkalomra kellettél.

Keress olyat aki többre értékel.

Mire számítottál?

Csak nem akartad elvenni feleségül? :)

2018. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megvolt, tedd el a szép emlékét, és lépj tovább.
2018. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy undorító szar vagy, ráadásul úgy, hogy tudtad hogy férje van. Te lettél a szeretője. Most meg itt rinyálsz hogy szeretője van.


Ha egyszer megnősülsz, remélem, veled is pont ezt fogja tenni a feleséged.

2018. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!