Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanátok el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el a párotoknak, hogy miattatok ütötték el a kutyáját és halt meg?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy nem szerettem, nem akarom, hogy félre értse a szituációt.

Kiszokott este és nem mentem utana egy ismeros irt is, hogy elottuk csatangol, de csak későn láttam, nem mentem erte.



2018. szept. 24. 18:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén!


Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség.

2018. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem mentél utána?
2018. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem szereti, nem is aggódott érte. Csak ahoz már hülye volt hogy az önző egóján túllásson és észrevegye mekkora fájdalmat okoz. Utólag pedig már nincs mit szépíteni.
2018. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csomagolj! Ha szerette, kivág a fenėbe. Felelőtlen voltál, szándėkosan hagytad.
2018. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

Simán, ahogy történt.

Ez egy szép próbatétel lesz a kapcsolatban.

2018. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
12%

A kutyát a kutya és a gázoló miatt ütötték el, nem miattad. A gazdája sem te voltál. Az értesítést is miért nem a gazdája kapta helyetted? Bocsi, csípem a kutyákat, de nem látom ez miért a te hibád.

32/f

2018. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Hat azert, ha elmwgy utana mehettel volna. Mondd el neki oszinten, aztan majd az ugyis a parodon mulik, hogy kepes e elnezni ezt.
2018. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Azon agyalok én is, hogy nem mondom el... Nem akarom, hogy emiatt minimálisan is,de változzon köztünk valami.
2018. szept. 24. 18:53
 9/35 anonim ***** válasza:
68%

A szándékos cselekedetedet akarod beállítani véletlennek? hogy bosszút állj a férfin?


Kicsinyes, és végtelenül gonosz dolog, ami téged minősít.

2018. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
8 Direkt csináltad, és remélem ráfog jönni, hogy te voltál, és direkt.
2018. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!