Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elmennél vele ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmennél vele ezek után kirándulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A történet röviden:


Tanárként dolgozom. A szabadságom fix. A barátommal terveztük, hogy a nyári szünetben elmegyünk kirándulni, de végül semmi nem lett belőle. Én mondtam, h menjünk akkor az ősziben amikor egy hét szünetem lesz. Ő kitalálta, hogy menjünk Izraelbe (tesója is oda akar, aki szintén jönne, meg még 2 rokona). Izraelbe viszont az őszi szünetbe már elég drága a repjegy, nov. közepén viszont nem (viszont akkor én 3 napra nem tudok eljönni munkából).


Nyáron 2-3 hétig szünet volt köztünk. Ez alatt az idő alatt ő lefoglalta magának a repjegyet és a szállást Izraelbe, ahogy a többiek is. Ezt nekem csak a napokban mondta, hogy neki már repjegye van.


Mondja, lehet utólag is foglalni meg a szállást is meg lehet oldani plussz egy fővel.

Ez nekem borzasztóan rosszul esett, hogy rám nem gondolva intézett el magának mindent. Oké, h nem voltunk együtt, de azért várhatott volna még vele, hogy mi lesz velünk.

Arról nem is beszélve, h tudja nekem az az időpont nem jó.

Te mit gondolsz erről?


Nekem ez iszonyúan rosszul esett, és én gy már nem tudnék olyan kedvvel menni, hogy tudom neki mindegy igazából, hogy ott vagyok vagy sem.



2018. szept. 26. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Elmondanám, hogy ez rosszul eset és nem mennék el vele. Szerveznék más programot.
2018. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az érdekes, hogy csak most mondta. Mivel az idópont is olyan, ami neked nem jó, egyértelmű, hogy nélküled szeretne menni valamiért.
2018. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy nem vagy fontos neki.Ideje váltani.
2018. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, de nem igazán izgatja. Inkább azzal van elfoglalva, hogy intézzem el a 3 napot a munkában.

Mikor tudta előre, hogy nem jó nekem az az időpont, mégis elintézte MAGÁNAK. Az is más lett volna ha nekem is megveszi. Akkor még meg is próbáltam volna elintézni, de igy nagyon nem tudom mit tegyek.

Olyan érzésem lenne mint csak egy pótlék, aki ha ott van ott van, ha nem, az sem baj.

2018. szept. 26. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Mivel tudta hogy ez az időpont neked nem jó, akkor miért kellett volna téged is számításba vennie?


De más sem világos. Szünetet tartottatok, vagy szakításban voltatok? :D

2018. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk azért mert a barátnője vagyok. Az ember általában a párjával akar menni normális esetben.
2018. szept. 26. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha ez most tortent volna ugy, hogy a megkerdezesed utan fogja magat es megis lefoglalja szarva a fejedre, akkor persze, bunkosag.

De o leszervezett maganak egy utat, amikor nem voltatok együtt. Hogyan kellene akkor is arra gondolnia hogy veled megy majd oda amikor egyutt sem vagytok? Ez olyan noi logika, amit nokent nem tudok megerteni.

Elhivott teged is utana, tehat akarta hogy te is ott legyel, de csak azert ne vard mar el tole, hogy penzt dobjon ki az ablakon mert neked nem jo az idopont...

2018. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Hadd gondolkodjon és/vagy érezze jól magát azokkal, akiket helyettem választott. Én így nem tudnék felhőtlenül nyaralni. Viszont örömmel kezdeném szervezni a szabadságom, amikor nekem alkalmas, és felvetném a páromnak, hogy mit gondol egy közös útról a nekem megfelelő időpontban.
2018. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék. Így nem.
2018. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!