Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég vagyok együtt a párommal. Van neki egy barátja aki fiu. Belefér egy friss kapcsolatba hogy elmenjen vele kirándulni nélkülem és hogy találkozgatnak mondjuk hetente egyszer? Mert szerintem nem. Vagy én vagyok túl féltékeny?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 08:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Te nő vagy?
2018. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem. Férfi.
2018. ápr. 15. 08:28
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, hogy belefér-e. Nyugodt lehetsz, az a srác belekerült a "barát zónába" és helyetted ő kapja a sz.rt. Csak arra ügyelj, hogy ne vesszél össze a lánnyal, mert akkor rögtön lesz kinél megvigasztalódnia. :D
2018. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Osszefutni a varosban belefer siman kettesben, de kirandulgatni meg ilyenek szerintem boven mehetnetek harman, vagy tobben. De lehet kesobb bevon teged is, csak mivel friss, meg nem akar. Ha elotted is haverok voltak, akkor nem aggodnek, nyilvan lett volna alkalmuk mar szamtalanszor osszejonni, ha regi barat...
2018. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

Nemrég vagytok együtt és "kirándulni" megy vele?


Már rég ott kellett volna hagynod azt a nőt.


:D

2018. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még várok válszokat mert elég vegyes.
2018. ápr. 15. 08:56
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Egyértelműen és abszolút NEM fér bele, hogy ha valakinek párja van, akkor valaki mással csináljon kettesben közös programot, a párja nélkül.
2018. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is van férfi barátom, akivel közel 20 évre nyúlik vissza az ismerettségünk, pedig csak 32 vagyok. Simán beülünk mi is egy kávéra ketten, ha úgy alakul, de inkább már családostól találkozunk, mert mindkettőnknek van gyereke.

Lehet ezt normálisan kezelni, ha mindenki elég felnőtt hozzá...

2018. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi elváltak vagyunk mind a ketten. Van gyermekem. Neki is. Nagyon nagyon szeretjük egymást. Ezért is fura nekem hogy nélkülem akar menni. Én nem tennék ilyet. Nem hagynám ki semmiből. Attól hogy a barájával megy én miért nem lehetek ott???
2018. ápr. 15. 09:14
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert a barátjával is szeretne kettesben lenni, nem csak veled. Én se hurcibáltam a pasimat baráti találkozókra. A nem teljesen mindegy. Ne legyél már az első héten ennyire féltékeny, mert így hamar lapátra kerülsz.
2018. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!