Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, hogy elhagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy elhagy a párom a nőgyógyászati problémám miatt. Mit tegyek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Már neki is mondtam, de azt mondta, nem lesz gond, mégis bánt ez az érzés... Most 2 hónapig nem élhetek nemi életet. Egyéb módon neki szerzek örömöt szexuálisan valahányszor csak akarja, de mégis aggódom... 3 éve vagyunk együtt.
2018. szept. 27. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2hónap az semmi,ebből nem lesz gáz.Meg nem kellenne,hogy legyen egyáltalán,max ha soha többet nem lehetne...
2018. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap ember... aki nem bírja ezt ki, azért nem kár
2018. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Es mi lesz veled esetleg veszelyeztett terhesen ne adj isten... 10-12 honao szexmentesseggel mondjuk. Aki ilyenert elhagy, azert nem is kar.
2018. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeret, akkor ezért biztosan nem fog elhagyni, főleg, hogy odafigyelsz az igényeire😀
2018. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hátha elhagy, akkor annyit is ér.


Én a párommal nem a szex miatt jöttem össze.Ha nem szeretkezhetnék vele 2 hónapig,nem történne semmi,mellette maradnék gondolkodás nélkül,mivel szeretem.

28/F

2018. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
nagyon lelkedre veszed a szex kérdést. Egy kapcsolatban nem az a mérvadó.
2018. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 7 honapig volt nogyogyaszati problem kibirtuk☺️
2018. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt elhagyna akkor egy értéktelen ember kuka az életedből. Értem én,hogy lelkizel emiatt hiszen három év. De aki 3 év után képes lenne szakítani mert 2,3 hónapot nem szexeltek azért tényleg nem kár... Ne parázz rá nagyon. Mert ha stresszes leszel és ezt adod rá a párodra is lehetnek problémák. Csak lazán. :)

Jobbulást!

2018. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéld meg vele őszintén.
2018. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!