Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked gyanús lenne ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked gyanús lenne ha a párod farmerjában találnál egy topjoyos kupakot rólad álmodom írással?

Figyelt kérdés
Mosáskor ezt vettem ki a nadrágjából. Mi már 3 éve együtt vagyunk nyilván nem az van, hogy nekem szánta. Csak úgy zsebrevágta magának vagy haverja adta hülyeségből? Szerintetek? Rákérdezni nem akarok.

2018. szept. 28. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

"Mi már 3 éve együtt vagyunk nyilván nem az van, hogy nekem szánta"


Abból, hogy 3 éve együtt vagytok, miért származik rögtön az, hogy nyilván nem neked szánta? 3 év után már nem kedveskednek egymásnak a párok? Mi is lassan három éve együtt vagyunk és jobban lángol a szerelem, mint eddig bármikor.


Egyébként pedig én simán megkérdeztem volna tőle: "Drágám, mosáskor találtam ezt a kupakot a zsebedben, szükséged van még rá vagy csak nem volt a közelben kuka és azért tetted a zsebedbe?"


Legyél már egy picit talpraesettebb!

2018. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Én arra gondolnék, hogy ivott egy Topjoyt, nem volt a közelben kuka, és mivel nem tahó hogy szemeteljen, elrakta.

Nem gondolnám, hogy szeretője van, és ő adta neki szerelme zálogául :D

2018. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Szimplan lehet neked szanta,es csak elfelejtette?

Ferfi nem igaz?

Nem ertem miert egyböl rosszra gondolsz

2018. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
lehet, hogy ő is olyan jótét lélek, mint én, és kupakokat gyűjt. vagy a melóhelyén kollektíven.
2018. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Gyanús lenne bizony !

Mit képzel ez csak úgy meg mer nélkülem szomjazni ?

2018. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De nekem olyat miért adna, hogy rólad álmodom, mikor már 3 éve megkapott.. Ha az lenne rá írva, hogy szeretlek vagy jó veled pl. azt már rám is értheti. Remélem tényleg csak úgy zsebre tette és kész
2018. szept. 28. 15:12
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

# 2 Az üveget meg befalta? :D


Szerintem pusztán kedvességnek szánhatta neked, csak elfelejtette odaadni.

2018. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Ne kombinálj már ennyit .

Vagy röntgenszeme van a pasidnak és átlát a kupakon mi van beleírva? Ha így van tényleg felettébb gyanús .

Ha nem akkor meg csak nem akart szemetelni, zsebre tette , elfelejtette és ennyi .

2018. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Életeket tesz tönkre a cukros üdítö :D
2018. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

"De nekem olyat miért adna, hogy rólad álmodom, mikor már 3 éve megkapott."


Az idézetet nem ő találta ki, hanem a kupakban ez volt. Simán lehet, hogy te jutottál eszébe róla. És azt, hogy fontos vagy neki, ezerféleképpen a tudtodra lehet hozni, nem csak azzal, hogy "Szeretlek!".


De ha te már ennyitől kételkedsz, akkor valószínűleg vannak gondok, amik ezt kiváltják belőled. Inkább ezeken morfondírozz és beszélgessetek sokat!

2018. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!