Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagy baj? Lehet ennek jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy baj? Lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés
Régen állandóan együtt akartam lenni a barátommal. Heti 4 napot voltunk együtt. Nagyon besokaltam. Ő csak jött állandóan. Szakítottunk miattam, de nem bírtuk egymás nélkül. Nem rég kibékültünk. Sokat gondolkodtam, hogy mi lenne a megoldás. Arra jutottam, hogy szombat-vasárnap. Hétköznap meg mindenki csinálja a maga kis dolgát. Így újra elkezdtem várni a találkozókat, hogy kevesebbet vagyunk együtt, meg újra becsülöm az időt amit egymással töltünk. Szerintetek ez baj? 20 éves lány vagyok. Komoly kapcsolathoz fiatalnak érzem magam, illetve nem akarok leégni albérletben, inkább gyűjtök egy normális házra.
2018. okt. 2. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha mindkettőtöknek megfelel.
2018. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatnál baj. Amúgy nem.
2018. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

"Komoly kapcsolathoz fiatalnak érzem magam"

"Lehet ennek jövője?"

A komolytalan kapcsolatoknak ritkán van jövőjük. Neked elég a heti két nap együtt, a párod viszont szívesen tölt több időt veled. Ez így nem fog működni.

2018. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha neki is elég ennyi. Te ilyen személyiség vagy, igényled az énidőt.
2018. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!