Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e így jövője a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e így jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja vagyunk párkapcsolatban, ami sajnos nem jelenti azt, hogy sokat találkoznánk.Elején még jó volt,izgalmas, sok szex is,de elkezdett lanyhulni és utóbbi bő egy hónapban még csók sem volt,sem kettesben nem voltunk,hogy összebújhassunk.A párom elég rapszodikus,mindig annak kell lenni,amit kitervel programot,sokszor az utolsó pillanatban azt is lemondta,vagy módosította az ő szája íze szerint.Már nem érzek iránta úgy,mint kellene,sőt, ha megölel,egyáltalán semmit,mintha egy idegen tette volna.Moziban voltunk vasárnap és a buszmegállóban akart ölelgetni,csókolózni,mondtam ennek nem itt az ideje,amúgy is van mit megbeszélni,de nem itt.Reakció erre, hogy elkezdett szipogni,visszafojtotta a sírását,de a buszon nem is állt már mellém. Közönyt érzek és hét végén cserélni akarom a munkaidőmet, inkább bemegyek dolgozni,de nem akarok vele találkozni.Közeleg a szabadságunk,még nem is tudom,akar-e utazni,hová? Hogy menjek így neki a folytatásnak? Nem élek vele,mert olyan az életstílusa,a ritmusa, amit nem tudnék elviselni.Mi legyen? Sokat gondolkodom a szakításon, talán csak rövid ideig lenne rossz, aztán túl lennék rajta...Az is fáj, hogy olyan embert hagytam ott miatta,aki a tenyerén hordott,egyenrangúan kezelt,mindent megbeszéltunk. Hiányzik ő is, de szeretem a mostanit is,igaz, már nem úgy,sőt.....Mit tegyek, lesz ez jobb, vagy beszélgessek vele hogyan javítsunk? De beszélgetni nem akar, sőt kettesben lenni sem több hete...Eddig szenvedtem,de vasárnap óta közömbös vagyok.Érdemes javítani ezen a kapcsolaton?
2018. jún. 26. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ebben ennyi volt, vége. Javaslom zárd le ezt a fejezetet és lépj tovább.
2018. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te már eldöntötted. Miért kell gyakorin engedélyt kérni a szakításhoz?
2018. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2-esnek:


"Ti magyarok mindig csak futni tudtok valakihez... A királyhoz, Istenhez..." - vaagy a Gyakorikérdések olvasóihoz... Mindig kell egy felsőbb hatalom, egyedül senki nem akar felelősséget vállalni a saját életéért.


(Az idézet amúgy az Egri csillagokból van... Még mielőtt...)

2018. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

>lesz ez jobb, vagy beszélgessek vele


Csak úgy lehet jobb, ha beszéltek. Magától semmi sem fog javulni, de még csak hosszú távon működni sem.


>De beszélgetni nem akar


Akkor nincs meg a kapcsolat legalapvetőbb eszköze. Ha nem beszéltek, nincs kapcsolat. Ha ő ezt nem érti és nem fogadja el, akkor nem való neki.

2018. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!