Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet építeni a bizalmat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet építeni a bizalmat?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy? A barátnőmmel 8 éve voltunk együtt az utóbbi időben sok veszekedéssel, majd egyszer csak szakított és a közös haverunkhoz költözött.Majd vissz jött hogy béküljünk de lebuktattam hogy míg ott lakott 4 hónapon keresztül rendszeresen d.gtak.A barátnőm mikor lebukott csak annyit mondott hogy fellángolt és már bánja.
2018. okt. 2. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy buktattad le? A haverod megmondta, hogy dugta a nődet vagy hogy?
2018. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A telefonja által de most az mindegy szerintem
2018. okt. 2. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt neked kéne tudnod, némi önismerettel. Én jól ismerem magam, ha elveszik a bizalmam, akkor nincs az a csoda, ami valaha vissza tudná maradéktalanul állítani, így a bizalomvesztés nálam egyenlő a szakítással. Számomra nincs az a szerelem a világon, ami megérné azt az állandó szenvedést és kattogást, amit a bizalom hiánya okoz. Azt viszont csak neked kell eldöntened, hogy nálad visszaállítható-e, ismerek olyat, akinél igen, nem lehetetlen.
2018. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miután belenéztél a telefonomba, én többet biztos nem bíznék benned kérdező, bocs. Kinek kell ilyen társ?
2018. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék hogy te se néznél-e bele ha érzed hogy h%lyének néznek, majd kíváncsi lennék a véleményedre mikor kiderül hogy végig hazudtak, átvertek
2018. okt. 2. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat kuka..
2018. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem, de én nem mindenki vagyok.Aki nálam elbukik, az mehet tovább.


Nálam nincs olyan, hogy "semmi baj" kislányom/kisfiam, aztán élünk, mint hal a vízben.

2018. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok és csináljátok akkor lehetséges. Kemény munka és hosszú türelem
2018. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

SOha nem néznék bele a partnerem telefonjába az engedélye nélkül. Nálam a privát szféra tabu, aki megsérti mehet isten hírével.

Ha csak akkor veszed észre valakin hogy mással dug amikor a telefonjában kémkedsz akkor az már régen rossz, ott valami már régóta nem stimmel.

A bizalom egy elég sérülékeny dolog, speciel én alapból bízom az emberekben, van aki ezt kihasználja, de akkor is így érzem magam boldognak. Ha valakivel visszaél a bizalmammal akkor számomra megszűnik létezni, nem foglalkozom vele többet.

Viszont elmondásod szerint szakítottatok és a párod akkor feküdt le a másik férfivel amibe nem látok kivetnivalót hiszen nem voltatok egy pár. Ha zavar téged, hogy mással is lefeküdt azalatt a 4 hónap alatt, akkor ne béküljél, keress egy másik partnert és ne nézz vissza.

Még valami, a lebukott szó jelen esetben nem mérvadó, én inkább azt mondanám, hogy hazudott,mert valószínűleg te rákérdeztél arra, hogy mit műveltek ők együtt és nem volt őszinte hozzád, ez sokkal nagyobb gáz mint egy lebukás ami után őszintén bocsánatot kér a megcsaló fél. Ha a nő nem 1 alkalommal bújt ágyba a másik férfivel akkor nem fellángolásról van szó és teljesen felesleges megbánásról beszélni, akkor abban a helyzetben erre volt szüksége és kész. Valószínűleg azért akart újra békülni,mert a másik férfi nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és nem érzett magába annyi erőt, hogy mindent eldobjon és újra kezdje az életét.

2018. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?

Szerintem neked kellene tudnod. Egyértelmű, itt már nincs semmi.

2018. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!