Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátnőm bizalmát?

Figyelt kérdés
Egyik este megcsaltam a barátnőmet egy másik nővel, nem azért mert nem éltem ki magam, kamaszkoromban kiéltem magam és a kapcsolatunk során én soha nem kívántam másik nőt rajta kívül, egyszerűen csak megtörtént, nem tudom elmagyarázni. Másnap elmondtam neki, természetesen szakítottunk, ez már három napja, de én nem bírom nélküle, szerettük egymást már több mint egy éve,és nem akarok más nőt. Egyszerűen mit tudok tenni hogy visszaszerezzem, bármit megteszek. Ti nők, lányok mit várnátok el ilyen helyzetben, egyáltalán adnátok még egy esélyt?20F
2018. júl. 24. 16:48
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Tudom egy idióta voltam.
2018. júl. 24. 16:49
 2/38 anonim ***** válasza:
49%

Fel kéne ásni fél hektárt, utána megbeszéljük.

32/f

2018. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ezt elcseszted, megérdemled. Ezek után még lenne pofád azt várni, hogy megbocsásson? Ha több esze van a lánynak, mint egy szék lábának akkor többet hozzád se szól.
2018. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért sem bocsátanék meg, mert....olvasd vissza magad. Szereted, őt kívánod, aztán egyszer csak hopp!!!!lefeküdtél egy másik nővel és még meg sem tudod magyarázni. Hát ha ilyen vagy,az egyértelműen azt vetíti előre, hogy ez BÁRMIKOR megtörténhet, hiszen "azt sem tudod, hogyan, miért történt"....Most mondd meg őszintén, fordított helyzetben te mit tennél? Ha a barátnőd hopp, véletlenül lefeküdne egy másik pasival, de azért téged szeretne meg minden....

elárulom: lehordanád mindenféle ribinek és azonnal dobnád, ha megbocsátanál, akkor sem lennél képes elfelejteni, hanem mindig előjönne az emlék és többé nem bíznál benne. Na, ő is így van most veled.

2018. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy. De annyi szóljon javadra, hogy legalább elmondtad neki. Ez az egyetlen dolog, amit a te javadra lehet írni... semmi más. De ez meg olyan kevés itt, hogy még az őszinteség sem segít, vagy teszi könnyebbé a tényt, hogy másba dugtad.

Ha ez az eset velem történt volna meg, egy életre kitöröltem volna a neved még az emlékeimből is.

2018. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, sehogy.

Mondjuk piros pont azért, hogy bevallottad, szóval szurkolok, hogy jöjjön meg az eszed, és a következő kapcsolatodat ne cseszd el ilyen marhasággal.

2018. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű példát tudnék minden ilyen esetre mondani:


Fogj egy tányért, baxd földhöz, aztán mondd neki, hogy sajnálod. Rendbejön tőle? Nem.


Na így járt ez a kapcsolat is.


Nem lehet mindent letudni egy bocsánat kéréssel, még akkor sem, ha őszinte. Ezt meg kell tanulnod ahhoz, hogy legközelebb képes legyél értékelni egy jó kapcsolatot.

2018. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Semmit nem éreztem a másik nő iránt, egyszerűen úgy alakult helyzet és nem volt önuralmam, balszerencsés eset volt és nem tennék ilyet többet.
2018. júl. 24. 17:45
 9/38 A kérdező kommentje:
Ráírtam szeretnék vele találkozni és megbeszélni a dolgokat, de nem tudom ez elég lesz.
2018. júl. 24. 17:46
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt elszurtad
2018. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!