Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a párotoknak, hogy fáj, hogy nem foglalkozik veled? Nemtörődöm a kapcsolat részéről.

Figyelt kérdés

Ritkán tudunk találkozni. Amikor külön vagyunk, akkor se hívna fel egyszer se, hogy hogy vagyok. Üzenetben én igyekszem minél hamarabb válaszolni, ő pedig sokszor majd csak órák múlva ír vissza. (Mikor együtt tudunk lenni, mindig kezében a telefon, de mikor szóvá tettem neki, hogy nem ír annyi volt a válasza, hogy mert nincs a telefon állandóan a kezében, csak mellettem szokta nyomkodni) emiatt gondoltam, hogy akkor ő nem úgy érez mint én, és ennek inkább véget kellene vetni, csak nem tudom, hogy álljak elé.

Vagy helyre lehet még hozni szerintetek?



2018. okt. 3. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy, nem lennék ilyenben.

De gondolom neked is pisztolyt tartanak a fejedhez, vagy igazából mazochista vagy, és imádod elbaxni és elkúrni az időd, meg az életed :D

2018. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A megérzésed jó, ő részéről nem szeret annyira, vagy talán semennyire se. Elég egyoldalú a kapcsolat. lehet el kéne gondolkodnod, hogy mi lehet jobb lenne külön.

29n

2018. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Szembesítsd. Miután kikérte magának, mondd el mit szeretnél tőle, amit ő akarata szerint megtesz vagy nem tesz, mondd el mindkettő eshetőségre te mit lépsz, várd meg mit választ aztán járj el, ahogy mondtad.

32/f

2018. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember téged nem szeret, csak használ. Amikor neki úgy tartja kedve.

Felesleges bármit is mondanod neki. Neked le kéne zárnod, azonnal.

2018. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazuk van, csatlakozom az előttem szólókhoz.


Vagy nagyon vak vagy, vagy ennyire szerencsétlen.

2018. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal többet érsz. Én lapátot adnék neki.
2018. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hétvégén igyekszem pontot tenni az ügy végére. Csak nehéz, mert nagyon szeretem, DE nem ezt érdemlem...

2018. okt. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!