Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-40 év közötti férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-40 év közötti férfiak akik a szülőknél éltek, hogy oldjátok meg a szexkapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a nőnél nem lehet, akkor átjáróházat csináltok otthon?

Szülők mit szólnak ahoz h a csajok sűrűn adják egymásnak a kilincset?

Vannak olyan szülők akik kijelentették h oda csak barátnőt vihettek?


2018. okt. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Motel,kocsi,lépcsőház stb,nőként igenis voltak szex kapcsolataim mert a karrierre koncentráltam akkoriban nem akartam akkor épp se rizsát a szexhez( kapcsolat)se macerát,egyet se vittem haza, a férjemet se ismerik.
2018. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem hogy fugg ossze a karrier a riibanckodassal.
2018. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Van egy albérletem (nem ott lakom), ott meg tudnám oldani, ha akarnám és igényem lenne erre.
2018. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Aki 20 év felett a szüleinél lakik, az eleve esélytelen a nőknél, még szexkapcsolat szintjén is.
2018. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Előző jól írja, elvárás a saját kecó, sőt főként olyanoktól, akik ezt maguk viszont nem tudják teljesíteni!


Engem már pattintottak le azért is (Eddig már 4 esetben!), mert az albérletemben a számlákat nem én adom fel, hanem elszoktam vinni valamelyik hétvégén édesanyámnak, odaadtam neki a pénzt is, hogy fizesse majd be.


A mamahoteles hölgyikék szerint ez önállótlanság, teszetoszaság, férfiatlan, stb.

VS.

Az én véleményem szerint viszont a logikus gondolkodás, hogy nem pazarolok el kb. évi 20 nap szabadságot (vagy az összeset) arra, hogy a postára rohangáljak számlákat befizetni. Délután 4-ig dolgoztam, mire hazaértem fél 5, a posta meg 3-kor zár, eddig 3-or kértem meg mást, hogy fizesse be:

1. piára költötte

2. saját számláira

3. a gyerekét küldte el, aki inkább drogot vet


A legviccesebb az volt, hogy a csaj azt kérdezte, hogy miért nem a barátnőmet kértem meg eddig a számlák befizetésére??? Pont ő volt, aki 30 percig rinyált, hogy miért őt akarom ugráltatni és a fejemhez vágta, hogy ez mekkora férfiatlanság...

Idejébe belefért volna, 2-re hazaért, sosem főzött, vagy takarított, nem az ő albérlete, nem az ő dolga, számlákba nem szált be, 2 hónapig nálam lakot és meglepődött, hogy még aznap összepakoltam a cuccait.


36 éves fejjel most költöztem haza, marad extra 80e-em havonta, viszont a nők meghallják, otthon lakom és ennyi volt a dal!

Annak ellenére, hogy külön szint és közel 100m2 a lakrészem, eddig nem jut már el a beszélgetés, de az ilyenekért nem is kár :)

2018. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!