Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok egy ilyen emberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok egy ilyen emberben? Aki eltitkolja hogy egy nagyobb értékű tárgyat vett magának és csak később szól róla?

Figyelt kérdés
Pénzügyekről közösen döntünk, tudta hogy nem fér bele, tartozása van. Titokban tartotta, a munkahelyén használja. Aztán még próbált azzal jönni hogy az egész nem is igaz csak viccelt. De nem vicc volt, tehát hazudni is próbált. Nem ilyennek ismertem és félek, hogy másban is hazudhat.
2018. okt. 6. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Hazudik. Nem tud penzzel banni.

2018. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amoním oldalon rébuszokban kérdezni... Nagyobb értékű tárgy?? Van akinek a 10ezer is nagy érték és van akinek a 600milla pitsa. Mit vett? Pont nem mindegy hogy szórakozásból kell vagy azért vette mert a munkájához kell. Mi az ami drága és csak a melóhelyen használja? Mennyi a sara? A Szárfájzer banknak tartozik w0millával vagy a Sanyának egy 20assal?
2018. okt. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az és mennyi volt?
2018. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hangszert vett, semmi köze a munkájához, bent rejtegeti (mint egy gyerek a szülei elől) mert nem meri hazahozni, napi szinten van pénzhiányunk, most közösen tartozunk a lakbérrel ami egy százas. Kétezres dolgokat megkérdezek, hogy szerinte rendben van ha megveszem, de a legjobban az zavar, hogy titokban megvette és rejtegette, aztán mikor elmondta, próbálta visszahazudni az egészet.

Titkolózott és hazudott. Tudom hogy nem megcsalt vagy meglopott, de nem tudom elviekben mekkora a különbség.

Velem van a baj, hogy egy világ omlik össze bennem, vagy ezek tényleg olyan komoly dolgok mint amennyire én annak érzem? Túlreagálom?

Lehetséges hogy ebben hazudott de nagyobb dolgokban ettől még lehet őszinte? Meg lehet bízni olyan emberben aki ilyenre képes?

2018. okt. 7. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Alap, hogy nem titkolózunk és hazudozunk egy kapcsolatban. Vajon mi másban csinálja még ezt?
2018. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!