Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz (ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz (ami manapság egyre nagyobb divat) hogy kis 15-16 éves tinicsajok 10 évvel idősebb 25 év körüli pasikkal járnak?

Figyelt kérdés

Ilyesmi korkülönbséggel, ez a videó a szemléltetés


https://www.youtube.com/watch?v=M2eEq6mFgns



2017. aug. 25. 14:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
Kinek okoznak ezzel fájdalmat? Ő dolguk, egészségükre.
2017. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%

Magánügy! Mindenki olyan személlyel jár, akivel akar!

Kinek mi köze hozzá?


Mindenki foglalkozzon a saját életével!

2017. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Szívük joga, engem nem zavar :) Egy ilyen pár volt nemrég az én barátom ismerősi körében, de nem bírták egy évnél tovább, a srác szakított, mert több volt a hátránya, mint az előnye a fiatal barátnőnek, ugyanis a láby folyamatosan, minden hétvégén bulizni vágyott és ivott is rendesen, a fiú meg már ehhez nem érezte magában az erőt egy idő után.

Etfől függetlenül hajrá, aki ezt akarja, szerintem senkit nem érdekel.

22/L

2017. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
És ha a gimnazista lányotok hazamenne egy felnőtt férfivel jó szemmel néznétek?
2017. aug. 25. 14:57
 5/37 anonim ***** válasza:
41%

#4


Egy gyereket nevelni kell! Tudod, amikor majd lesz gyerekem, akkor odafigyelve, szeretve és törődve fogom nevelni és képzeld, akkor nem fog majd 10 évvel idősebbel hazaállítani.

Az ilyen gyerekek mind figyelmet szeretnének, amit a drága szüleiktől nem kaptak meg! Erről csak ennyit!

2017. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%
A gyerekem nem fog felnőtt férfivel hazaállítani, mert igyekezni fogok vele közvetlen, bozalmas kapcsolatot kialakítani, illrtve elmagyarázni neki, hogy miért ne ismerkedjen olyanokkal, mint te.
2017. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

# 6

Én most hogy jövök ide? Te értelmi fogyatékos vagy?

Remélem soha nem lesz gyereke ilyen beteg elméjű embernek, mint te.

2017. aug. 25. 15:08
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
A videón egy teljesen értelmes srác van, biztos jobban örülnék mint egy 17 éves kis díszköcsögnek, aki csak egy darab dugható testnek nézné a lányomat.
2017. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
35%

# 5 # 6


Már vártam a hozzátok hasonló álszenteket. :D

16 évesen azért ti is valami huszonéves tinisztárra ujjaztátok magatokat, kár is lenne tagadni.

2017. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
48%

#9


Fantáziáról sose hallottál? "huszonéves tinisztárra" = fantázia!!!!


Kár, hogy a magadfajták soha nem tudják, hogy mi a különbség a fantázia és a valóság között!

2017. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!