Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm orvoshoz akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm orvoshoz akar rángatni, de én nem akarom mit tegyek hogy megértse hogy nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
Kicsit hevesebb természet vagyok,plusz részt vettem egy illegális gyorsulási versenyen és a barátnőm egyik barátnéja beárult mert felismerte az autómat.Az önfejű makacs természetem és a versenyt összerakva a barátnőm kitalálta hogy lehet személyiségzavaros vagyok és azt akarja hogy menjek orvoshoz,de nem fogja fel hogy egyszerűen csak nem éltem ki még magam.22 éves vagyok.
2018. okt. 7. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet hogy csak félt önmagadtól a barátnőd?
2018. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Borderline?
2018. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hehe ez jó volt utolsó,nem szoktam versenyezni,de most hozzá jutottam egy olyan kocsihoz ami v6-os motorral van ellátva.Tehát két ugyan olyan autóm van,csak az egyik 207 lovas és muszáj volt kimenni gyorsulni.
2018. okt. 7. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Majd mész magadtól, ha balesetezel. :-) Azért óvatosan ezekkel a versenyekkel, főleg, ha illegális.
2018. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az illegális gyorsulás szakító ok lenne. Méghozzá azért, mert egy felelőtlen alak vagy. Veszélyezteted saját magadat ès a többi normális közlekedőt. És még csak fel sem fogod, milyen tragédiát okozhatsz. Azt hiszed, Te a fizika törvényei felett állsz, tehát teljesen ostoba vagy. Ezen kívül erőszakos vagy a barátnőddel. Ne beszélj mellé, hogy heves a természeted. Bántod azt, aki szeret téged. Jobban járna a lány, ha elhagyna.
2018. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sose bántottam,heves természet alatt azt értem hogy pl előbb leszek mérges mint ő,de attól még nem bántom.
2018. okt. 7. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Bántani nem csak fizikailag lehet valakit, kérdező. Ennyi eszed sincs?
2018. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet szavakkal is,de nem szoktam vele úgy beszélni ha mérges vagyok max kiabálok kicsit,de még azt se mondhatja el hogy valaha azt mondta volna neki hogy b..meg.
2018. okt. 7. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem először inkább nőj fel, tégy szert impulzuskontrollra és felelősségérzetre! Hogy ez a baleseted/börtönbüntetésed előtt vagy helyett lesz, magad döntöd el. Utána keress párt magadnak.

2018. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd aggódik érted és azt is észrevette, hogy bajod van annak ellenére, hogy tagadod azt, azért ez nem olyan szörnyű helyzet.

Az, hogy kiéled magad és, hogy bűncselekményt követsz el köszönő viszonyban sincsenek egymással pláne nem "muszáj" megtenni, ez is komoly baj, hogy 22 évesen ezt így nem tudod megérteni. A hevesebb természet azt jelenti, hogy kevesebb inger is elég, hogy dühbe gurulj, az viszont dühkezelési probléma, hogy ilyenkor kiabálnod kell. Ez is egy elég komoly baj, ahogy az is, hogy 22 éves korodra nem sikerült felnőtt személyiséget kialakítanod magadban.

Két jó megoldás, közül választhatsz. Vagy hallgatsz a barátnődre és segítséget kérsz egy szakembertől vagy elválnak útjaitok és hagyod, hogy a barátnőd egy normális partnert találjon magának.

2018. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!