Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudtad érezted hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad érezted hogy már nem szereted a párod és véget kell vetni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
27F vagyok. Megcsalt, hazudott, átvert. Kibékültünk de nem érzem azt mint régen hogy hiányzik ha nincs velem, jól esik ha átölel.Ha puszit adna már csak az arcomra engedem. Jól gondolom hogy nem menthető a dolog és teljesen megutáltam?
2018. okt. 7. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha utálod akkor érzel iránta, akkor lesz az igazi felejtés ha már a szemed sem rebben a jelenlétében.


Szeretet és gyűlölet egy tőről fakad.

2018. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem az utálatot hogy képes volt egy hosszú kapcsolatot, életet, egzisztenciát feladni a semmiért. Ha ránézek igazából undort érzek csak, hogy minek békültem egy sz.jhával aki semmibe nézett stb. Konkrétan régen mindig kerestem hogy mizujs, manapság a telefont nem emelem rá hogy hogy telik a napja
2018. okt. 7. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is utáltad meg, bízni akkor sem bízol benne. Márpedig a bizalom elengedhetetlen egy kapcsolatban. Gondolom tudod, mi következik...
2018. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

mondjuk nem értem,hogy egy ilyennek miért adtál 2. esélyt?

mert ha lenne mondjuk 3 gyereketek,akkor esetleg el lehet gondolkozni rajta,hogy ilyen húzások is maradsz amíg ki nem találsz valamit arra,hogy nálad maradjanak a gyerekek,vagy legalább az egyik.

de így?

ha engem megcsalna lepofozám a fejét és az életben nem akarnám látni többet,mert erre az egyre nincsen mentség és nincsen bocsánat.

nem lehet ennél megalázóbbat tenni a másikkal.

2018. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Főleg úgy hogy ismertem akivel csinálta, jóba is voltunk így duplán aljasság mert szemrebbenés nélkül néztek meg jópofiztak az arcomba.
2018. okt. 7. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

blöee.

holnap dobd ki.

és ha még neki áll feljebb,akkor keverjél le neki egyet.

2018. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
majd jönnek a feministák, azt mondják azért tette, mert biztos elhanyagoltad. ha van benned bátorság, tényleg vágd ki, mert ezután még hülyébbnek fog nézni.
2018. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!