Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátságból kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátságból kialakuló szerelem jobb, hosszabb? Vagy a hirtelen jött, szerelem első látásra, helyzet kitartóbb hosszabb? (:

Figyelt kérdés

Vagy pár függő? =D

Nem lehurrogásokat kérnék hanem szimpla véleményeket.Köszönöm.


2009. máj. 5. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első látásra is lehet később mély, és hosszú. Mondjuk én a barátságból átalakult szerelem mellett teszem le a voksom! Jobban bejött nekem eddig! De tényleg pár függő!
2009. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem,köszi (=
2009. máj. 5. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem volt olyan szerelmem, ami barátságból alakult volna. A leghosszabb kapcsolatom 3 évig tartott, és hirtelen felindulásból megcsókolt egy bulin :) Utána másnap suliban megint és megint :$ És lassan tudatosult bennünk, hogy összetartozunk, pedig indulhatott volna csak egy esti flörtnek ;) :)

Most is egy olyan barátom van, akit első randi előtt csak távolról láttam, msnen beszélgettünk ugyan pár hétig, de nem ismertem meg. Még ma se ismerem, de mégis működik úgy néz ki :P :)

2009. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig olyan kapcsolataim voltak, hogy megismertem valahol, aztán randi, és lassan megismertük egymást. De egyik sem volt nagy szerelem.

Aztán volt egy ismerősöm, bátyám haverja. Már évek óta ismertem, tetszett is, de nem közeledett. Annyira közel éreztem magamhoz, pedig alig beszélgettünk, én mindig csak az ő társaságát kerestem, ha nem láttam, akkor már hiányzott. szóval mintha szerelmes lettem volna belé.

Aztán egy éve megtörtént a csoda és összejöttünk. Azóta is nagyon nagyon szeretem, felnézek rá, tisztelem, a legjobb barátom is egyben. Biztonságban érzem magam mellette, nem tudok még egy embert, akit ennyire becsülnék. Pedig nem csinált semmi különöset, csak önmaga, és szeret... Ennyi. Ez nálunk szerintem nem csak szerelem, hanem előtt akkor végülis barátság is volt... Nekem ez jött be, imádom :)

2009. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a barátságból kialakult szerelmeket, mert miután vége van, a barátságot nagyon ritka esetben lehet megtartani. Egy barátot nem áldoznék fel ezért. A mostani párommal úgy jöttünk össze, hogy első látásra tudtam hogy kell nekem, és kölcsönös volt. Beszélgettünk,másnap taliztunk, és összejöttünk. Ennek már egy éve.

L/16

2009. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pár függő.:D De attól is függhet, hogy mennyire vagytok jóban (barátok), mióta ismered, stb. Én mindig úgy voltam vele, hogy a jó fiúbarátaimmal nem kezdek, mert az olyan lenne, mintha rokonom lenne... és nem akarok pl. az "unokatesóm"mal csókolózni.:D De aztán majd lehethogy jön egy olyan fiúbarát, akibe beleszerelmesedek.:P

Szóval én a szerelem első látásra-ban hiszek.:D -> Valakibe beleszeretni egy pillanat is elég, de kiszeretni belőle egy élet is kevés.

2009. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt mondják hogy a hirtelen jött szerelem hirtelen is megy :) Nekem barátságból alakultak a kapcsolataim. De nem mondanám nagy szerelemnek őket. 2. kapcsolatomnál a fiúbarátom belém szeretett, szerelmes volt, majd kiszeretett. Én addigra szerettem belé igazán amire ő kiszeretett belőlem. Patt helyzet. Ha szét is megyünk azt tudom, hogy már nem tudnék a barátja lenni :(
2014. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Szóval vagy-vagy...
2021. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!