Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok ezekre a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok ezekre a rossz dolgokra?

Figyelt kérdés
2 hete járunk. Nekem még nem igazán volt komoly kapcsolatom, viszont ő legutóbb 3 évig járt együtt a barátnőjével. Azt mondja jól érzi magát velem, már hivatalosan járunk is. Viszont nekem meg jár a fejemben, hogy én nem tudok 3 évet kitörölni csak úgy senki fejéből, és még elhagyhat engem miatta, visszamehet hozzá. Meg arra is gondolok hogy ha majd a szexig eljutunk, akkor ő nem fog jónak találni, mert a barátnője jobb volt. Azt mondja hogy én nagyon feltudom őt csigázni már a csókjaimmal is.
2018. okt. 9. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert nincs semmi önbizalmad.
2018. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

A jelenlegi barátnőm már kétszer vált. Én még csak a lánykérés gondolatáig sem jutottam ezidáig soha. De ez kit érdekel ugye? Na ugyanennyire reális a te aggodalmad is.

Az pedig, hogy jobb lett volna az előző az ágyban.. Ez igaz is és nem is. Egyrészt honnan tudhatnád, hogyan fogtok együtt funkcionálni. Másrészt senki sem lesz egyből mester és ezt érdemes elfogadni. Akinek volt már komoly kapcsolata az nyilvánvalóan tisztában van azzal, hogy sok mindenhez idő kell. Ahhoz is, hogy a jóból rossz legyen, és fordítva, ahhoz is hogy a rosszból jó.

És még valami. Kis gyorstalpaló a férfi agyból. Bár általánosítani nem érdemes, de a "megint,megint,megint,megint,megint" után egy újjal csinálni ismét ismét ismét... sokkal jobb.

2018. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

*én nem tudok 3 évet kitörölni csak úgy senki fejéből,


Jól gondolkozol. Senki nem tud. Ő sem. De ami az embernek nagyon nagyon fáj, azt nem köti más orrára és még az sem biztos, hogy valaha el tudja felejteni.


*Azt mondja hogy én nagyon feltudom őt csigázni már a csókjaimmal is.


Ennek meg sose ülj fel, mert amíg egy férfi meg nem kap egy nőt, addig még a csillagokat is ledumálja neked az égről-ha hagyod:DD

2018. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rávetíted az önbizalomhiányod és az önértékelési problémáid szerencsétlenre, ennyi az egész. A helyedben sürgősen elkezdenék ezen dolgozni, mielőtt még rámegy a kapcsolatod (és az azt követő összes többi is). Teljesen feleslegesen kattogsz, ideje lenne felfognod, hogy semmit nem érsz el ezzel azon kívül, hogy mérgezed saját magad és a kapcsolatod is.
2018. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj bárki elmehet bármelyik pillanatban, és nem csak az exe miatt.

Élvezd ami most van, tanulj belőle, és ne aggódj fölöslegesen.

2018. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!